• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy bylibyście chętni na spotkanie z Panem Mirosławem Zelentem? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
1,159 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2015 w Offtop przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
edycja 20 sierpnia 2015 przez Nervouss
Wpadłem na pomysł organizacji spotkania, tylko najpierw chciałem zobaczyc czy będą chętni. Jeżeli ktoś także chciałby pomóc to też proszę to napisać ;) Spotkanie mogłoby mieć różną formę. Czy spotkania by podzielić się swoją wiedzą i pobyć z technologią albo po prostu Q&A z Panem Mirosławem ;) lecz to już temat na inną ankietę. Pomysły mile widziane

EDIT: Ten opel, to żart XD jak to zaznaczacie biore to jako równoznaczność z akceptacją XD

Pozdrawiam ;)
Możliwe odpowiedzi:
Mega pomysł (37 głosów, 47%)
Bardzo (0 głosów)
W sumie tak (0 głosów)
Nie wiem (6 głosów, 8%)
Nie, lol (6 głosów, 8%)
Sprzedam Opla (29 głosów, 37%)

5 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Rozmawiałeś z Mirosławem o tym? On ma co robić a ty mu jeszcze organizujesz spotkania. Ps. Ostatnia odpowiedź mega :D
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
Napisał że na razie nie ma czasu ja rozumiem ale bardziej mi chodzi, że ogólnie może za pół roku albo zrobić niespodzianke i nagle czeka na niego banda geeków jak wychodzi z pracy i mu wręcza jakiś prezent
:D
komentarz 20 sierpnia 2015 przez niezalogowany

A on się przestraszy, zamknie za nami drzwi i pójdzie po dubeltówkę :D

Nie no, a tak na prawdę: przyjdą do niego smutni panowie w czarnych garniturach

Chyba już trzeci raz do zdjęcie wrzuciłem na forum :D

komentarz 20 sierpnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Haha :) niespodzianka kurczę męczyć człowieka na każdym kroku.

__

Widzę ankieta potraktowana poważnie :D
+2 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Sama ankieta mw tym momencie nie ma sensu. Ale w przyszłości fajnie byłoby zorganizowac jakieś tematyczne spotkanie ze społecznością tego forum. :)
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
Robiłem ją z myślą, że jeżeli będzie dużoooogłosów na tak to bym to wysłał Panu Mirosławowi i w ten sposób może by się zastanowił nad tym :D
+2 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Ja zaznaczyłem pierwszą kropeczkę, bo chciałbym się spotkać z jednym z moich autorytetów :) Tym bardziej, że mieszkam niedaleko, bo w Mordorze na ulicy Sezamkowej 69/666. For more information, please check my profile ;D Ale tak, mieszkam całkiem niedaleko, bo Pan Zelent mieszka w Gliwicach. No chyba, że też nas trolluje tak jak ja i podaje fałszywe informacje ;D

No, ale mimo tego, że mieszkam niedaleko, to jednak jest to trochę kilometrów, a jak na razie nie mam prawa jazdy, bo mam 15 lat :| No i właśnie, większość osób na forum jest ok. w tym wieku. I co by Pan Mirosław zrobił? Jak byśmy się zebrali? A co jeśli Eryk Andrzejewski nie wygląda tak, jak go sobie wyobrażałem (wiem, dziwnie to brzmi :D), a Comandeer jest dziewczyną? O_o Zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa. No wiecie o co mi chodzi. W ogóle dyskusja jest taka śmieszna :3
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
XD mając 15 lat jechałem sam na Woodstock, a są tu dużo starsi ludzie też więc gdybyś poprosił kogoś by po cb podjechał (np. ja nie długo będę robił prawko więc kilka km to spłatka), na pewno da się to zorganizować :D
komentarz 20 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Ale ja się wstydzę :3 Jest to jednak jakieś małe zamieszanie, przygotowania. A może by ktoś jeszcze o mnie zapomniał O_o No to już by było chamskie :D

I tak (jak na razie) tylko chcemy poznać opinie użytkowników, czy chcemy zobaczyć Mr. Zet na żywo, czy nie. Ja jestem jak najbardziej na tak :)
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
Ja tak samo bo mam wielkie poważanie dla tego Pana gdyż pomógł bardzo dużej grupie osób i chcialbym też w jakimś stopniu się mu odwdzięczyć :D
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Comandeer nie jest ani dziewczyną, ani chłopakiem. On istnieje tylko w Sieci...
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
XD rozwalił mnie, trzecia płeć: bot . Może Comandeer jest super inteligentnym botem google'a zaprogramowanym do pomocy ludziom w sieci XD
komentarz 20 sierpnia 2015 przez niezalogowany
:O To może być prawda! To już jest jakaś teoria spiskowa ;) Jak Comandeer nie będzie mógł przyjechać do Pana Zelenta, bo ,,ma gorączkę" (procesor mu się przegrzał), bo ,,za daleko" (słaby zasięg), albo że ,,nie zdąży" (co, chciałoby się mieć LTE), to już będziemy wiedzieć o co chodzi ;)
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
AHAHAHA XD dobre wytłumaczenie
+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Jakiś wspólnym coding w jednym miejscu przy ciężkiej szklanie z whiskaczem? Czemu nie laugh

komentarz 21 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
<rozmarzył się> możemy zrobić taki "hacaton" :P
komentarz 21 sierpnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Jak w Social Network. Linjika kodu = lufa. Czy coś takiego xD

komentarz 21 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Hahahahh :D to nawet nie ma co się brać za kodowanie jak na wstępie musisz mieć kilka :D
komentarz 21 sierpnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Większość internetowych technologii nie powstała na trzeźwo wink

komentarz 21 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Na pewno stworzylibyśmy uniwersalną i jedyną w swoim rodzaju :D
+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Myślę że jest mnóstwo chętnych na jakiegoś live'a :D
Teraz trzeba to zorganizować z Panem Mirosławem :D
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
Można i Live albo konferencja na skype lub innym programie :D lub live na twitchu z chatem do pytań :D chociaż lepsze byłoby spotkanie twarzą w twarz z Panem Zelentem bo na takim live może być dużo trolli a to jest uciążliwe
komentarz 20 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Chodzi o to, że pierwsze jest banalne do zoorganizowania., z racji tego ma największe szanse realizacji.
To drugie jak sam rozumiesz wymaga ogromnej ilości przygotowań, sporej ilości czasu i kasy jednak jest niewspółmiernie zajebistsze :D
Tak więc, na początek proponuję live'a , następnie jakieś  spotkanie w większym gronie.
komentarz 21 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
Albo na sam począteczek jakieś Q&A że zadajemy pytania w komentarzach, a następnie pan Mirosław by nagrał film z odpowiedziami :D
komentarz 21 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Oczywiście, tylko mam wrażenie, że będzie to na zasadzie prezentacji, a ja bym bardzo chciał zobaczyć jego twarz, jak do nas mówi :D
komentarz 21 sierpnia 2015 przez Nervouss Użytkownik (700 p.)
Oj nie tylko ty XD

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2016 w Offtop przez michal Mądrala (5,560 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 259 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 208 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...