• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Fontello - załadowanie icon jakie już użyłem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
120 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
Witam, wyczyściłem sobie wszystkie dane z przeglądarki i również skasowały mi się zapamiętane ikonki z fontello jakich już używałem. I tutaj moje pytanie czy moge spowrotem jakoś z dysku załadować na fontello plik css żeby wykryło i pokazało na stronie fontello jakich już używałem?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez Rogulix Obywatel (1,850 p.)
wybrane 20 sierpnia 2015 przez damianmisztal
 
Najlepsza
Jesli masz na dysku zapisany folder z fontello to mozesz przeciagnąc plik config.json na strone glowna fontello to wtedy ci sie załaduje. Inaczej chyba nie da rady.
komentarz 20 sierpnia 2015 przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)
Dzięki wielkie, przeciągałem po kloei wszystkie css ale o json'ie nie pomyślałme

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 952 wizyt
pytanie zadane 12 września 2016 w HTML i CSS przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 265 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 256 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...