• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co może być powodem "your payment has failed and we cannot process your order yet" ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
114 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez blackjack88 Nowicjusz (180 p.)
Witam mam problem z zapłatą w sklepie internetowym w tajskim sklepie przez przelew . Chce tylko dostać jakieś propozycje z czego może wynikać ten problem, co mogę zrobić żeby rozwiązać to .
Chce wysłać znajomej przesyłkę na święta za którą zapłacę . Wszystko przebiega w porządku gdy przychodzi okienko do zapłaty . Po zapłacie wyskakuje komunikat "your payment has failed and we cannot process your order yet." . W sklepie waluty nie mogę zmienić jest tylko bat tajski jako płatność ale według przelicznika walut starczy zł na wymianę więc limit nie jest problemem . Z tego co wiem to automatycznie zł przeliczy na baty i nie muszę kupywać nowej waluty . Za daleka lokalizacja? Waluta? Koronavirus?  Gdzie jest problem? Wszystkie dane są wpisane prawidłowo, kłódka zamknięta i https jest zawsze . Stan konta też taki sam jest więc nic nie pobrało ani nie dodało . Secure też w smsie podaje hasło, i ile do zapłaty .

W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem? albo przynajmniej jakie może być źródło tego problemu?. Są czasami potrzebne towary a są za granicą) i gdyby się dało rozwiązać ten problem to chciałbym kupować bez ograniczeń . Co mogę zrobić jeszcze?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Proponuję skontaktować się po prostu z obsługą tego sklepu/platformy eCommerce, a jeśli nie udostępniają kontaktu to darowałbym sobie jakiekolwiek kupowanie od nich. To chyba jedyne wyjście z tej sytuacji. To, że Ty dostajesz taki czy inny błąd to jedno, ale pamiętaj, że po drugiej stronie może być milion powodów odrzucenia zakupu, które zmapują się na jakiś jeden, wspólny bład dla usera.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 436 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 467 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...