• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowe domeny .pl / .com / .net itp..

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
685 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2015 w Offtop przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Witam, większość pewnie o tym wie ale dla tych którzy jeszcze tego nie ogarneli ostatnimi czasy na różnych stronach hostujących domeny pojawiała się promocja na darmowe domeny na rok podaje kilka takich stron:

www.one.com
www.domena.pl
www.az.pl
www.nazwa.pl
www.home.pl

Na tych stronach możecie na rok wykupić za darmo na rok domeny ww.

Mam nadzieję że taki info komuś się przyda :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez niezalogowany
No ale tylko w przypadku prowadzenia DG
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Warto wspomnieć o tym że dostaje się może i taką domenę za darmo ale cena przedłużenia po roku jest z kosmosu. Także jeśli ktoś chce mieć tą domenę tylko na rok to niech bierze ale jak ktoś chce domenę na dłużej to proponuję zapłacić za rejestrację te 10 czy 15 zł i po roku odnowić sobie w normalnej cenie około 60 zł. Z transferem oczywiście też jest problem bo przeważnie żeby przenieść taką domenę trzeba ją najpierw opłacić na kolejny rok - czyli zapłacić tą kosmiczną sumę o której mówiłem np około 120 zł (to akurat przykład z Home.pl) i dopiero można przenosić. Także ja bym sugerował to tylko dla osób które chcą mieć domenę przez rok ;)
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2015 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Tworzyłem domeny, ale w końcu zaczeli sobie prosić kopie dowodu osobistego. PESEL z 2130 roku. ;)
komentarz 20 sierpnia 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Wystarczyło nie podawać?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez mialbiaek Użytkownik (510 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 931 wizyt

92,556 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...