• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

czy ktoś mógłby mi pomóc z tym, jestem nowy więc proszę mnie nie hejtować

0 głosów
675 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2020 w C i C++ przez Barteksss Nowicjusz (120 p.)

czy ktoś mógłby mi pomóc z tym, jestem nowy więc proszę mnie nie hejtować.

 

komentarz 12 grudnia 2020 przez adrian17 Mentor (355,180 p.)
Z tego co widzę, ktoś zadał analogiczne pytanie na stackoverflow; odpowiedź wygląda rozsądnie:

https://stackoverflow.com/questions/61006284/how-do-i-fix-a-debugging-check-in-this-application-has-failed-error
komentarz 12 grudnia 2020 przez Barteksss Nowicjusz (120 p.)

to wyskakuje

komentarz 12 grudnia 2020 przez wizarddos Nałogowiec (28,110 p.)
sprawdziłeś link na górze. To myślę jest problem. Pewnie nie masz uprawnień do zapisywania plików w tym miejscu. A co do hejtowania to tu nie powinieneś się z tym spotkać
1
komentarz 12 grudnia 2020 przez Barteksss Nowicjusz (120 p.)
ok. dzieki za info
komentarz 12 grudnia 2020 przez Barteksss Nowicjusz (120 p.)

@wizadkol123, a jak właczyć uprawnienia do zapisywania plików? 

komentarz 12 grudnia 2020 przez wizarddos Nałogowiec (28,110 p.)
A gdzie próbujesz zapisywać? A co do uprawnień to przeloguj się na konto administratora.
komentarz 12 grudnia 2020 przez Barteksss Nowicjusz (120 p.)
jestem na administratorem. nigdzie, gdy tylko klikam "next" wyskakuje te powiadomienie
komentarz 12 grudnia 2020 przez wizarddos Nałogowiec (28,110 p.)
a spróbuj zapisać gdzieś indziej?
komentarz 13 grudnia 2020 przez Aqua 4 Gaduła (3,220 p.)
Nie powinieneś się martwić o hejt na tym forum.
komentarz 13 grudnia 2020 przez Barteksss Nowicjusz (120 p.)

@wizadkol123, nie mogę odrazu to powiadomienie wyskakuje

1
komentarz 13 grudnia 2020 przez Comandeer Guru (607,960 p.)

@Barteksss, proszę zapoznać się z regulaminem forum i poprawić wątek.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2020 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)
Pokaż screena gdzie wpisujesz nazwę projektu itd, miałem chyba podobny błąd i okazało się że nie podałem ścieżki gdzie miał się zapisywać

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 321 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 702 wizyt

93,742 zapytań

142,680 odpowiedzi

323,299 komentarzy

63,329 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...