• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozwój w frontendzie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
259 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2020 w HTML i CSS przez DominikPie Użytkownik (770 p.)
Cześć, umiem już płynnie posługiwać się html, css, js i mam pytanie jak mogę sprawdzać swoje umiejętności w frontendzie? Chodzi mi o coś takiego jak np: gdy programowałem w pythonie to używałem codewars tam mogłem poćwiczyć umiejętności, sprawdzić się i fajnie się bawić.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 grudnia 2020 przez niezalogowany
komentarz 10 grudnia 2020 przez DominikPie Użytkownik (770 p.)
Dzięki
komentarz 10 grudnia 2020 przez niezalogowany

Nie ma problemu  wink

Pozdrawiam

komentarz 10 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)

@niezalogowany,
ciekawa stronka, szkoda że podobnego projektu nie ma w backend. 

komentarz 10 grudnia 2020 przez niezalogowany

Pewnie gdzieś jest ....enlightened znajdziemy... coolcheeky wkrótce... wink 

komentarz 11 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
tzn są ale bardzo płatne na bazie wykupienia wiesz kursu 1000 ziko
0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2020 przez DawidK Nałogowiec (37,910 p.)

javascript jest na codewars wink

0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Skoro znasz dobrze js to nie lepiej wziąć się za pisanie większych apek i potrenowania np. Angular czy react? Da Cj to wiecej niż codewars itp, one sa dobre jak ktoś zaczyna naukę ale nie jak ktos już zna dobrze język.
komentarz 10 grudnia 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Da Cj to wiecej niż codewars itp, one sa dobre jak ktoś zaczyna naukę ale nie jak ktos już zna dobrze język.

Moim zdaniem warto od czasu do czasu porobić algorytmiczne zadania, bo czasami - choćby w trakcie pisania większej apki - przychodzi do rozwiązania problemu niezwiązanego z architekturą/frameworkiem i wtedy może się okazać, że z tych algorytmów jest się "zardzewiałym". :)

Podobne pytania

+2 głosów
4 odpowiedzi 302 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2020 w HTML i CSS przez Vadgame Początkujący (290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 205 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2020 w Offtop przez piojag Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 446 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2016 w HTML i CSS przez cute kouhai Początkujący (340 p.)

92,535 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...