• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Udemy - Dobrze się stąd uczyć?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
677 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
zamknięte 11 grudnia 2020 przez wizarddos
Ostatio trafiłem na Udemy i chcę was zapytać o opinię na temat tej strony. Dobrze się z niej uczyć? lubicie platformę? Czy według was zawiera dobre kursy? Może lepiej się uczyć z innego źródła, jeżeli tak to jakiego ?
komentarz zamknięcia: otrzymano najlepszą odpowiedź
2
komentarz 10 grudnia 2020 przez Igorek Mądrala (6,290 p.)
z udemy nie korzystałem ale jako inne źródło polecam helion
komentarz 10 grudnia 2020 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
heliona to akurat znam bardzo dobrze

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 grudnia 2020 przez niezalogowany
wybrane 11 grudnia 2020 przez wizarddos
 
Najlepsza

Ja Osobiście naukę zacząłem od książek potem był YouTube a teraz wybrałem sobie kurs na Udemy (react.js) 40h treści po przepracowaniu mniej więcej 1./4 treści i ćwiczeń jestem z niego jak do tej pory bardzo zadowolony.. Miejmy nadzieję że tak będzie aż do końca. W przecenie kosztował równowartość przeciętnej branżowej książki ! Na pewno nie kupił bym go w NORMALNEJ CENIE! Bo jak wielu tutaj bardziej doświadczonych użytkowników dodam że jest masa darmowego contentu i to naprawdę dobrego contentu !

Ja lubię korzystać z kursów anglojęzycznych youtube( Mam kilku faworytów i ich się trzymam),według mojej skromnej opinii są zdecydowanie lepsze ,przede wszystkim mocno naładowane merytorycznie a do tego można podszkolić jęz angielski cool...

Przychylam się również do stwierdzenia ,że często bardziej ważne w nauce jest nie to ile się uczysz i z czego ale jak to robisz ...

Do tego wiemy że Każdy z nas jest inny ...to co pasuje mi niekoniecznie będzie grało Tobie....

Udemy według mnie Okay ale wybierz coś naprawdę dobrego ! Zrób dobry reserch !

Przepracuj porządnie cierpliwie  kurs i ćwiczenia ! I najważniejsze wykonaj własny projekt na podstawie zdobytej wiedzy...! devil Co moim zdaniem jest trudne, najważniejsze!

Powodzenia i Owocnego Dnia!

p.s Książki  lubią zawierać błędy...i często książka nie nadąża za postępem w danej technologi ...Ale ja osobiście nie wyobrażam sobie bez książki ...cheekycool

+2 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Za bardzo ogólne pytanie. Jestem frontendowcem i jest tam kilka dobrych kursów do tego. Nie wiem jednak jak wygląda sytuacja pod względem kursów do backendu lub ML.

Według mnie jest o platforma jak każda inna - ma słabe, średnie i dobre kursy.
+1 głos
odpowiedź 10 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Uczyć tak jak najbardziej, źródło jak każde inne - na pewno jest tam sporo treści i niejednokrotnie można znaleźć coś dobrego.
Ale uczyć, nie kopiować tutorial- chociaż, taki sposób nauki nie uczy niczego :)

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 775 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 763 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 612 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...