• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc z jednym elementem w programie asp net framework mvc

Object Storage Arubacloud
0 głosów
233 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2020 w C# przez dz3101 Nowicjusz (220 p.)
Witam,

Robię projekt w programie asp net framework mvc. Mam problem którego nie umiem rozwiązać, mam zrobione 4 tabele które są odpowiednią połączone ze sobą relacjami . Zrobiłem widok strony internetowej w postaci tabeli w której są wyświetlone dane podane z 1 tabeli z bazy, kiedy wybiorę dany element to id powinno się zapisać i tak samo działa kolejna widok strony internetowej ale tabela jest podłączona do tej pierwszej i jeśli wybiorę dany element to przekierowuje mnie do ostatniego widoku w którym powinny być pokazane wybrane elementy z wcześniejszych etapów. Po wypełnieniu pozostałych danych , wszystkie dane powinny zostać zapisane w 3-ciej tabeli.

Czy można i w jaki sposób zrobić przycisk który po wybraniu np. daty systemowej pokazuje dodatkowe przyciski(podpisane godzinami) do wybranej daty wraz z zapisem danego wyboru przycisku do bazy danych. Jeśli te dane zostaną zapisane to w kolejnym etapie tego samego wyboru powinny pokazać się przyciski wraz z tym który już jest zajęty.

Tu jest zasada działania jednego z końcowych elementów.

https://codepen.io/dz3101/pen/bGeZbdY?__cf_chl_jschl_tk__=0c32bf8f5f32311ce9999f896e21493fcc3b86e3-1605947595-0-AVcsLnP-V58nLF1Q-60vykbztmdO8NYrSJy37nVhXKmP57UoEuMjUHNCcINDpvhJL2vpu-0CETU_k_yNj24iNjoWDD4Qgq60qtNy5MvgWNzH5_CvcONs5OS-I6bAuq19F0UqBf8sdOZ8TmtlhDAVFVGmzPNjlf4GGZm7WszkxZ0JnEU3DYykXwPjc6nrbz_3XTvrIYgcaDyFthl6GolyXkyY1zrnX9RKP25HYPhvm3bC097Sa95BmSKejaonhR5acjN66Ks4vDiWDSE7oo4lhl48FITgBtWsl0HK_DFGzceUf2urmpi7iluERd6TUIvxN3tlxkTDy7gJpVf_SPMpqHSJ83smDygfXzOhJK_5HQEQWxPMb_20MZ8Z3_IffTGkoX1w8eqQg4a5O5UfleenMBI

Jeśli ktoś dobrze zna się na asp net mvc framwork to niech napiszę jak mogę się z nim skontaktować aby bardziej opisać swój problem , oczywiście not for free :D

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 465 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 47 wizyt
pytanie zadane 4 marca w C# przez drewienko Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 155 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2020 w C# przez Jaqub09 Nowicjusz (120 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...