• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Naprawdę bardzo ważne pytanie, proszę o jakąkolwiek pomoc

VPS Starter Arubacloud
–7 głosów
367 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2020 w Offtop przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
zamknięte 27 listopada 2020 przez Nabuchadonozor
Cześć Wam,

mam gigantyczny problem, ktoś do mojej siostry wydzwania i próbuje nagannie flirtować. Ona nie chce podać mi tego numeru, ale jeżeli to coś da, to załatwię go bezproblemowo. Problem w tym, że nie wiem czy to mi coś da. Proszę Was o pomoc. Wie ktoś, czy jest jakaś sposobność, żeby namierzyć dany nr tel? Albo chociaż jakiś pomysł co mógłbym z tym zdziałać? Pójdę w ogień za nią. Nie pozwolę, by jakiś frajer próbował uprzykrzyć jej życie. Jeszcze raz naprawdę proszę.
komentarz zamknięcia: wp
5
komentarz 26 listopada 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Ależ gigantyczny problem. Jak będzie chciała, to niech sobie go zablokuje i problem z głowy. Zresztą, numeru sobie nie wyczarował do Twojej siostry, więc to już jej problem, jeśli jej to przeszkadza. Jak Ci tak zależy, to się ogarnij i porozmawiaj z nią jak człowiek.
komentarz 26 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Widocznie nie masz siostry :P Gigantyczny, bo nierzadko się słyszy o podobnych sytuacjach związanych ze stalkerami ;) Miłego!
komentarz 26 listopada 2020 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)

@Nabuchadonozor, Ciekawi mnie ile masz lat, ale pewnie nie powiesz 

komentarz 26 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
13.08.2002, co to ma do tego?
komentarz 26 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
To nie pierwsza taka sytuacja, gdzie musiałem reagować, ale pierwsza, gdzie nie wiem z jakiej strony zacząć. Jeśli masz siostrę, która ma tak zwane "branie", to zrozumiesz. Byłem w Holandii w wakacje z nią w robocie i być może ludzie z Holandii, którym dała kosza to robią, ale chce mieć pewność, zanim komukolwiek.... pogadam :)
komentarz 27 listopada 2020 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Głosy w dół są oddawane również za źle dobraną nazwę tematu.
komentarz 27 listopada 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)

@Nabuchadonozor, Ale powiedz mi, jaki to problem zablokować czyjś numer? Z kapelusza nikt sobie nie wyczarował jej numeru. Innmi słowy sama musiała go podać lub też jakiś jej znajomy to zrobił. Skoro byłeś z nią w robocie, to oznacza, że jest starsza od Ciebie. Wobec tego nie jest jakimś podlotkiem, tylko dorosłą kobietą, która powinna wiedzieć, co zrobić z takimi rzeczami. Jak już się chcesz wtrącać, a nie masz pomysłu, to powiedz rodzicom, o ile istnieje taka możliwość. 

komentarz 27 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Jest rok starsza, już jeden blokowała, jakiś gościu do niej na FB wypisuje z fake konta. Czy zablokuje czy nie i tak dalej jakiś gościu wypisuje. Ona dała sobie spokój i nie reaguje na to. Chciałbym po prostu pouczyć tego typa, ale nie mam pomysłu jakby to odkryć, kto to jest.
komentarz 27 listopada 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)

@Nabuchadonozor, Więc tak ciężko jej w ustawieniach na Facebooku ustawić, by automatycznie ignorowało wiadomości od osób, których nie ma w znajomych? Analogicznie można profil wyłączyć całkowicie dla osób niebędących znajomymi. Naprawdę, rozwiązań jest wiele. 

komentarz 27 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Po prostu chce wiedzieć co to za półmózg, żeby się z nim rozliczyć.
komentarz 27 listopada 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Więc się nie dowiesz. Na pewno nie z tak dziecinnym podejściem.
komentarz 27 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
"dziecinnym podejściem" xD Nie będę się z nim szczypać. U mnie się takie sprawy załatwia raz na zawsze, bez zbędnych podchodów.
komentarz 27 listopada 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)

Nie chcesz pomóc siostrze, a po prostu pokazać "kto tu rządzi". U Ciebie się takie sprawy załatwia raz, a porządnie, powiadasz? Bez podchodów? A co właśnie robisz? laugh

Ależ ten offtop potrafi zaskakiwać. 

komentarz 27 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Nie chce pokazać kto tu rządzi, chce go nauczyć tego, że takiego zachowania się nie pochwala. Haha no byłem pewien, że się o to doczepisz :V Zobacz jeszcze raz co tam pisze - "zbędnych podchodów", to pierwsze słowo jest kluczowe. Znaczy zważając na odzew jaki dostałem na tym temacie, to może i to było zbędne, nastawiałem się na to, że zareaguje ktoś jak człowiek. Po co chcesz się wymieniać tymi komentarzami, jak one i tak nic sensownego do życia nic nie wnoszą? Nic więcej nie odpiszę, szkoda mojego czasu. Miłego wieczoru!

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 26 listopada 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Taki problem, że piszesz o tym na forum dla programistów.
komentarz 26 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Tak zwany "offtop", miłego!
+1 głos
odpowiedź 26 listopada 2020 przez niezalogowany

kino devil

komentarz 26 listopada 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Mój pierwszy oddany "głos w dół", gratuluję! ;)
komentarz 26 listopada 2020 przez niezalogowany
Bardzo Dziękuje..:)

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 545 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Offtop przez matti_94 Użytkownik (510 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 277 wizyt
pytanie zadane 14 września 2023 w Bezpieczeństwo, hacking przez Dawidpl Nowicjusz (150 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...