• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mogę wstawić na swoją stronę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
129 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Maciek06 Użytkownik (680 p.)
Witam. Mam pytanie, ponieważ nie za bardzo orientuje się w prawach autorskich i nie wiem czy mogę na swoją stronę wstawić informacje, że np. Firma "Bolek i Lolek" ogłosiła że produkują nowe soki, albo np. Firma "Auteczka" stworzyła nowy samochód, który jest lepszy od sachochodu firmy "Samochodki"

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 26 listopada 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
wybrane 15 stycznia 2021 przez Maciek06
 
Najlepsza

To są realne firmy rozumiem ? 
Jeśli to są prawdziwe firmy, a to o czym piszesz jest PUBLICZNYM FAKTEM to możesz, jeśli chcesz napisać coś w stylu 

Firma "Auteczka" stworzyła nowy samochód, który jest lepszy od sachochodu firmy "Samochodki"

że x-> jest lepszy od y, albo X  - jest np. taki, siaki czy owaki. W takim wypadku musisz MOCNO PODKREŚLIĆ, że jest to tylko twoja opinia, a nie jest to fakt. A opinia w Internecie jest wolna jeszcze  

0 głosów
odpowiedź 26 listopada 2020 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Pytanie co znaczy że produkt jest lepszy od konkurencji?

To twoja opinia czy dane techniczne?

Możesz napisać że x ma mniejsze spalanie niż y, że ma lepszy przyśpieszenie, większą sprzedaż itp.

Jeśli nie to napisz że twoim zdaniem jest lepszy, a nie ogólnie "lepszy" bo czegoś takiego nie ma. Ekspert może napisać że jego zdaniem coś jest lepsze od czegoś innego.

Pamiętaj też o tym że mając dobry produkt, pokazywanie błędów konkurencji sprzedażowo jest po prostu słaba.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 176 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 26 października 2019 w Grafika i multimedia przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2020 w Grafika i multimedia przez Anonim666 Użytkownik (950 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...