• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki fotel gamingowy 2020?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,174 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2020 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, zastanawiam się nad kupnem fotela gamingowego, budżet do 800zł

Znalazłem taki fotel Fotel gamingowy SPC Gear SR300F V2

Czy ktoś ma taki fotel i go poleca?

Polecacie jakiś fotel?

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)

W takiej cenie lepiej kupić diablo hairs tu masz podobny fotel z diablo. A jak ci aż tak zależy na allegro to z diablo też coś tam znajdziesz. Za taką cenę diablo odwdzięczy się wygodą.

komentarz 3 kwietnia 2021 przez Daniel Zbrzeski Nowicjusz (100 p.)
spoko jest genesis nitro 550. Mam niebiesko -czarny. wygodny, ma regulowane podłokietniki, oparcie, tryb bujania. Ja tam jestem zadowolony
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2021 przez Tomek Gibon Nowicjusz (140 p.)
Genesis ma ogólnie dobre fotele jak kiedyś czytałem, sam z tego powodu kupiłem mojemu młodemu, ale specjalnie podświetlany TRIT 600 RGB - mega wygląd, młody zachwycony bo robi wrażenie głownie w przycinionym pokoju

do tego da sie dostosować do każdego wzrostu i wagi , mega wygoda, daje rade i kilka rodzin w komforcie wytrzyma, bujany, same zalety. Ale wiem że też te tańśze bez podświetlenia są git i mega wygodne i wytrzyma le, kumpel kupił i też chwali
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Powiem tak, ostatnimi czasy szukałem. Nawet tutaj na forum pytałem.
Generalnie jeśli wybór jest na gamingowy, a nie ogólnie w budżecie, to tutaj porównywałem klasyczne jak np z IKEI MARKUS, ale ostatecznie padło na DIABLO X-HAIR Normal wersje.

Mam juz 4 miesiące : jestem zadowolony
- wygodny fotel, ładny, stabilny,  łatwy mątarz

Co może być minusem? To że jest to ekoskóra i w lecie można się przyklejać na razie tego nie doświadczyłem
Dodatkowo jest solidny i wytrzymały, też szeroki więc każda dupka się zmieści
komentarz 5 października 2021 przez limali Nowicjusz (100 p.)
Ja mam Genesis Nitro 880, bardzo fajny, wygodny fotel z siedziskiem z eco skóry
komentarz 3 września 2022 przez Polinezka Nowicjusz (100 p.)

@Wiciorny, Ten nowy Genesis jest spoko Astat 700, mega wygodny fotel i do pracy i do grania

0 głosów
odpowiedź 3 września 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Krzesło gamingowe Diablo One coś tam wytrzymało u mnie miesiąc i zaczęła pękać skóra. Po około roku połamało się całe najpierw oparcia a na końcu (metalowe!!!) oparcie, uważam je za straszny badziew. Niby ważę 100 kg ale ono miało wytrzymałość 150 więc powinno wytrzymać a nie wytrzymało.

Następny fotel jaki kupiłem to fotel biurowy Tjele z Jyska na 110 kg wytrzymałości. Służy mi póltora roku i nie ma śladu użytkowania. Jestem z niego mega zadowolony. Plusy to takie że bardzo komfortowe i wygodne. Diablo to przy nim sztywny taboret.  Niestety minusem dużym jest brak regulacji oparcia.

Poniżej zdjęcie

image

komentarz 3 września 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Jestem bardzo ciekawy czego dotyczy zgłoszenie przy mojej odpowiedzi ;) Może się ujawni konfident i napisze co mu nie pasuje?
komentarz 3 września 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
Może data, pytanie zostało zadane prawie 2 lata temu więc to trochę odkop
komentarz 3 września 2022 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
To nie ja odkopywałem, temat wisiał w tablicy na samej górze, ktoś inny musiał odkopać. Ale nawet gdyby to czy to powód do zgłaszania? Temat  dobrego siedzenia jak najbardziej aktualny cały czas...
komentarz 3 września 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
No to nie wiem, może komentarz do odpowiedzi wyżej odkopał pytanie?

Podobne pytania

+4 głosów
1 odpowiedź 359 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2021 w Offtop przez klau_dia Nowicjusz (210 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 774 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2019 w Offtop przez piotrusk Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,632 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2018 w Offtop przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...