• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena strony + co poprawić

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
309 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2020 w Nasze projekty przez K4P3K Początkujący (360 p.)
Cześć, to moja pierwsza strona internetowa wyglądająca w przystępny sposób. Mógłby ktoś zajrzeć i powiedzieć co można poprawić? Dodam, że strona powstała jako szablon więc treści są umieszczone przykładowo.

 

https://imiewizytowka.ct8.pl

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 listopada 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
ok, ja osobiscie zmienilbym kolorystyke, ale to kwestia gustu. Pamietaj o RDW i SEO - bo to tu kuleje.
komentarz 19 listopada 2020 przez K4P3K Początkujący (360 p.)

Oki laugh

0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2020 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)

Wszedłem na stronę i musiałem odświeżyć bo myślałem, że jakieś grafiki czy css'y mi się nie załadowały. Nie wygląda to ciekawie. Przy scrollowaniu treść zasłania nawigację, responsywności to tu wgl nie ma, po co Ci załadowane jquery, jeśli już masz jakiś kod w jquery to zapewne jest go niewiele, przepisz go na czystego js'a - dużo roboty z tym nie powinno być a skróci czas ładowania strony. Czemu stylujesz po id a nie po klasach? Naucz się flexboxa jest on bardzo pomocny - ja polecam ten tutorial. Tło jest zbyt puste, dodałbym jakieś grafiki (ewentualnie figury stworzone z div'ów) z wartościami opacity. Polecam czerpać inspiracje z takich stron jak np. ta lub ta.

komentarz 19 listopada 2020 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Wiem, że jesteś początkującym ale od każdego trzeba wymagać by stawał się lepszym. Owocnej nauki!
komentarz 19 listopada 2020 przez K4P3K Początkujący (360 p.)

@CubeStorm, Dziękuję za opinię/radę!

0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2020 przez niezalogowany
Użyj fontello zamiast pojedynczych obrazków, jest to dużo ładniejsze i strona się szybciej ładuje, po za tym zmień Tik Tok na co innego ;p

https://miroslawzelent.pl/kurs-html/przyjazne-adresy-linkowanie-podstron-fontello/
komentarz 19 listopada 2020 przez K4P3K Początkujący (360 p.)
Dzięki za opinię!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 409 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2018 w JavaScript przez BlaBlaCar Początkujący (440 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 197 wizyt
pytanie zadane 19 marca w Nasze projekty przez piotr_domanski Bywalec (2,040 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 465 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2020 w Nasze projekty przez x_000 Obywatel (1,460 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...