• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

problem z instalacją pycharm

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
541 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
cześć, mam takie pytanko od pewnego czasu uczę się trochę pythona, zazwyczaj pisałem głównie w vs codzie ale słyszałem że pycharm podobno bardzo fajny, więc chciałem zobaczyć jakby to u mnie wyglądało. Zainstalowałem program, wszystko normalnie itp ale jak próbuję uruchomić to nic się nie dzieje. ktoś wie o co może chodzić?

ps. dodam jeszcze że robiłem reinstall 3 razy i dalej to samo, jeśli ktoś może pomóc to z góry dzięki

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Jak próbujesz odpalić i czy masz skonfigurowaną ścieżke odpowiednio, czy też "build"  projektu
https://www.jetbrains.com/help/pycharm/creating-and-running-your-first-python-project.html
komentarz 18 listopada 2020 przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
odpalam normalnie próbując włączyć program, a w jaki sposób mogę skonfigurować tą ściężkę?
0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2020 przez Aqua 4 Gaduła (3,220 p.)

Wiem, że trochę stare pytanie, ale jeśli dalej masz problem to spróbuj najpierw zainstalować toolbox, a dopiero potem PyCharm z jego poziomu. W ustawieniach toolboxa możesz zmienić ścieżkę, gdzie zainstaluje się program.Toolbox demo obrazek

1
komentarz 10 grudnia 2020 przez {Pablo Nowicjusz (170 p.)
problem stary aczkolwiek aktualny, prawdę mówiąc to się poddałem a i tak z kodzeniem miałem mniej do czynienia ze względu na brak czasu a jak już to w vs codzie, ale nie mniej jednak chciałbym z tym pycharmem spróbować. zainstalowałem toolsa, pobrałem pycharm z niego i to samo gdy próbuję otworzyć nic się nie dzieje, żeby sprawdzić czy to tylko z pycharmem spróbowałem też webstroma i sytuacja identyczna. próbowałem instalować pychram na innym komputerze i działał a na moim dalej nic, nie mam pojęcia co jest nie tak prosiłbym o pomoc.
komentarz 13 grudnia 2020 przez Aqua 4 Gaduła (3,220 p.)
Zastanowię się nad tym, jak coś wymyślę to dam Ci znać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2022 w Python przez pita Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 490 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 367 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2023 w Python przez Jakub005 Początkujący (310 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...