• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdy gram cały ekran robi się czarny. Laptop Lenovo ideapad 510

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Czerenia Początkujący (330 p.)

Witam. Posiadam laptopa marki Lenovo i mam z nim pewien problem - wiem, przy tej marce nic nowego. Problem polega na tym, że jeśli odpalę jakąś grę np: cs:go to po chwili słychać "cyk" jakby zwarcie, i cały ekran robi się czarny i nic nie da się zrobić oprócz wyłączenia go (lecz czasami słychać dźwięki z gier). Problem ten nie tylko się zdarza gdy mam gry, nawet potrafi wyrzucić na blenderze czy nawet jak sprawdzałem robloxie, niezależnie czy mam go odłączonego do ładowania, czy nie. Jeżeli ktoś wiedziałby, skąd ta przyczyna, jak ją naprawić proszę o odpowiedź.

Ps mam tego https://www.x-kom.pl/p/348632-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-510-15ikb-i5-7200u-8gb-1000-940mx-fhd.html

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2020 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
A napisz proszę na jakiej grafice uruchamia się gra nVidia czy intel G. Zweryfikuj
komentarz 23 listopada 2020 przez Czerenia Początkujący (330 p.)
to nie ma znaczenia, na tym i na tym to się dzieje (sory ,że tak późno)
komentarz 23 listopada 2020 przez forumall Gaduła (4,310 p.)

Napisz proszę, co to za brak sterownika- czy coś wiesz co to za sterownik, jakiego brakuje !!!  zajrzyj na stronę wsparcia technicznego  Lenovo IdeaPad 510-15IKB i Automatic system update. START SCAN

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,099 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez dequk Użytkownik (810 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 1,874 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 280 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Mavannkas Bywalec (2,290 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,078 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...