• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dysk Twardy Nie widać folderu

Object Storage Arubacloud
+1 głos
140 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez jusio Nowicjusz (130 p.)
Witam,

Problem dotyczy dysku twardego, mianowicie byłem u znajomego aby zgrać gry od niego. Podłączyliśmy dysk pod jego komputer, on zgrał zero problemu. Kiedy wróciłem i podpiąłem pod mój komputer nie ma tego folderu z grami które on zgrywał ale miejsce na dysku zajęte jest. Próbowałem chkdsk i pokaż ukryte pliki i nic, dalej mi nie pokazuje tego folderu. Stąd pytanie czy ktoś miał ten problem bądź wie jak go rozwiązać. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 listopada 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)
edycja 15 listopada 2020 przez VBService

Możliwe, że uległa uszkodzeniu tzw. "tablica alokacji plików-folderów". Spróbuj na początek

jak powyższe działanie nie przyniesie oczekiwanego efektu w postaci "ukazania" się folderu, spróbuj:

  • Wise Data Recovery Portable 5.15.333 pl

    Program pozwala na przywrócenie plików i katalogów utraconych w wyniku awarii, ataku złośliwego oprogramowania bądź po prostu zwykłej nieuwagi (przypadkowe usunięcie, użytkowanie narzędzi do oczyszczania zawartości partycji). 

  • Recuva Portable 1.52.1086 pl

komentarz 15 listopada 2020 przez jusio Nowicjusz (130 p.)
Spróbowałem Wise Data Recovery i niestety dalej brak efektu, nie widzi tych plików na dysku, z recuva efekt ten sam :(

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,480 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez BeFree Początkujący (380 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 976 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez ziemniak3210z Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez arcanacra Początkujący (490 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...