• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zostań redaktorem na nowym portalu IT!

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
289 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez p099 Mądrala (6,390 p.)
zamknięte 15 listopada 2020 przez p099

Witam serdecznie! Chciałbym ogłosić nabór do projektu https://www.itcenterpl.com/ potrzebujemy redaktorów którzy będą tworzyć treści na nasz serwis!

ITCENTERPL jest to portal związany z tematyką IT. Posiada swój własny serwer Discord oraz grupę na Facebooku. Projekt jest wielką szansą na twój rozwój.

Wszystkie chętne osoby zapraszam do wiadomości prywatnej lub dodanie na Discord z tagiem: nycaff#3611

Tam możecie dowiedzieć się więcej!

komentarz zamknięcia: Już mamy wystarczająco chętnych.
komentarz 15 listopada 2020 przez Hyd3r1 Nowicjusz (100 p.)
edycja 15 listopada 2020 przez Hyd3r1

@Tomek Sochacki,  

ITCENTERPL to projekt hobbystyczny to nie jest żadna działalność. HSCode się tylko nim zajmuje od strony technicznej i organizacyjnej wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na podstronie /kontakt/ która jest dostępna z poziomu nawigacji

Na stronie HSCode jest podany komplet danych bo po co podawać dane firmy do której należy HSCode na stronie która jest projektem hobbystycznym oraz który nie zarabia?

 

@Wiciorny,

Kto tu sądzi że to to samo, po prostu jest do wyboru można albo zredagować albo napisać samemu dowolność smiley

 

@draghan, @Ehlert
A kto tutaj pisze że to oferta pracy? Szukamy osób chętnych które mają ochotę i czas hobbystycznie coś popisać. Sami nic nie zarabiamy z serwisu bo całe to przedsięwzięcie jest hobbystyczne!

 

Więc proszę nie robić "śmietnika" (robić zbędnego spamu) z posta bo to nie jest ŻADNA OFERTA PRACY!


Edit: Widzę z czego to stwierdzenie że to oferta pracy wynika iż mod/admin przydzielił ową kategorię.

Więcej redaktorów już nie szukamy więc chętnym osobą dziękujemy. =) 

 

2
komentarz 15 listopada 2020 przez draghan VIP (106,230 p.)

A kto tutaj pisze że to oferta pracy? Szukamy osób chętnych które mają ochotę i czas hobbystycznie coś popisać. Sami nic nie zarabiamy z serwisu bo całe to przedsięwzięcie jest hobbystyczne!

Szanowny Hyd3r1, ta informacja jest na tyle cenna, że warto byłoby ją umieścić w treści samego ogłoszenia już na początku... ale nie moja w tym głowa żeby Twoje ogłoszenie nie zrażało do siebie potencjalnych kandydatów. Poza tym wydawało mi się, że pisałeś tutaj wcześniej o sponsorze, ale to może mi się coś pomyliło.

Więc proszę nie robić śmietnika z posta bo to nie jest ŻADNA OFERTA PRACY!

Ja ze swojej strony proszę o nie deprecjonowanie komentarzy pozostałych Pasjonatów. Większa część z nich jest zasadna, a porównanie ich do śmietnika może budzić słuszny sprzeciw osób, które się tutaj wypowiedziały.

Edit: Widzę z czego to stwierdzenie że to oferta pracy wynika iż mod/admin przydzielił ową kategorię.

Przeniosłem to z "nasze projekty", gdzie chwalimy się własnymi projektami, do "ogłoszenia / zlecenia", bo z charakteru jest to ogłoszenie:

Witam serdecznie! Chciałbym ogłosić nabór do projektu

Ze swojej strony życzę powodzenia w projekcie, zawsze to dobrze zobaczyć udanie realizowane przedsięwzięcie.

komentarz 15 listopada 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)

Szanowny Hyd3r1, ta informacja jest na tyle cenna, że warto byłoby ją umieścić w treści samego ogłoszenia już na początku... ale nie moja w tym głowa żeby Twoje ogłoszenie nie zrażało do siebie potencjalnych kandydatów. Poza tym wydawało mi się, że pisałeś tutaj wcześniej o sponsorze, ale to może mi się coś pomyliło.

Celem kandydata jest napisać wprost: "Czy dostanę za to pieniądze", a nie zaśmiecać całej sekcji komentarzy :) chętny kandydat nie zrazi się ogłoszeniem bo dostaliśmy już wiele wiadomości co całkowicie obala twoją teorie. Chętny kandydat to taki który napisze do nas i poprowadzi przyjazną rozmowę w której dowie się wszystkiego co zechce :D

W dodatku co ma sponsor do zarabiania z portalu? To dwa różne pojęcia..

Ja ze swojej strony proszę o nie deprecjonowanie komentarzy pozostałych Pasjonatów. Większa część z nich jest zasadna, a porównanie ich do śmietnika może budzić słuszny sprzeciw osób, które się tutaj wypowiedziały.

Większość zadających pytania wielokrotnie powielała swoje komentarze mimo że już odpowiedziałem, w dodatku komentarz który jest dosłownie spamem bo znajdujący się feedback jest całkowicie bez sensu. I wielka toksyczność od komentujących :)

Przeniosłem to z "nasze projekty", gdzie chwalimy się własnymi projektami, do "ogłoszenia / zlecenia", bo z charakteru jest to ogłoszenie:

 Tyle że nie ogłoszenie o pracę, bo na logikę można powiedzieć że łączenie kategorii zleceń ze zwykłymi ogłoszeniami jest bez sensu. Dlatego myślę nadal że wcześniejsza kategoria była nieco bliżej odpowiadającemu tematowi posta niż ogłoszenia o prace :D

Ze swojej strony życzę powodzenia w projekcie, zawsze to dobrze zobaczyć udanie realizowane przedsięwzięcie.

Dziękujemy! Projekt się prężnie rozwija, z każdą chwilą przychodzi coraz więcej osób. Statystyki też skoczyły w górę, nic tylko dalej się rozwijać! 

komentarz 15 listopada 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Chcę też poinformować że w sekcji komentarzy nie będę brać dalej udziału. Jak wspomniałem, dane do kontaktu są więc jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam :)
komentarz 15 listopada 2020 przez Hyd3r1 Nowicjusz (100 p.)

@draghan,

Ale ja wszystko rozumiem, to po prostu błąd @p099 na to wynika iż treści ja nie pisałem dałem wolną rękę osobie odpowiedzialnej za pozyskiwanie osób.

 

> Ja ze swojej strony proszę o nie deprecjonowanie komentarzy pozostałych Pasjonatów. Większa część z nich jest zasadna, a porównanie ich do śmietnika może budzić słuszny sprzeciw osób, które się tutaj wypowiedziały.

"Śmietnika" chodziło mi po prostu o niepotrzebny spam wiem że zły dobór słowa :D Przepraszam.

> Ze swojej strony życzę powodzenia w projekcie, zawsze to dobrze zobaczyć udanie realizowane przedsięwzięcie.

Dziękuje bardzo :) 

 

> Przeniosłem to z "nasze projekty", gdzie chwalimy się własnymi projektami, do "ogłoszenia / zlecenia", bo z charakteru jest to ogłoszenie:

Jasne ja jak najbardziej rozumiem. Po prostu widzę sam że źle został wykonany wpis bo informację że to projekt hobbystyczny i nie ma z tego zarobku powinien być na samej górze :D 

 

Ja ze swojej strony mogę przeprosić za złą formę tego wpisu i że wydawało się iż to oferta o pracę lecz ową nie jest :D 

Przepraszam za nieporozumienie i pozdrawiam :) 

 

 

 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 327 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Morder Nowicjusz (220 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 271 wizyt
+4 głosów
10 odpowiedzi 1,215 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w Offtop przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...