• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie mogę obejrzeć Mr. Robot

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,498 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w Offtop przez Elmejs Nowicjusz (190 p.)

Witajcie mam takie pytanko smiley gdzie mogę obejrzeć lub pobrać wszystkie odcinki Mr. Robot za darmo bez podpinania karty itp...  

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 listopada 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Możesz poszukać na chomiku ale wg mnie już lepiej zapłacić te parę zł i mieć dostęp do dobrej jakości i legalnie. Sporo moich znajomych korzysta z netflixa i bardzo sobie chwalą. Ja akurat nie gustuje w serialach i mam pakiet na cda, są tam fajne filmy, bajki dla dzieci itp. Polecam więc iść w tą stronę, a co dk karty to w pewnym miejscu nie ma co sie aż tak obawiać, nie popadajmy w paranoję :)
komentarz 14 listopada 2020 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Ja pod taki cel jak vod i spotify mam kartę z limitem 500 zł. Nawet jakby coś to nie wiele stracę ;)
0 głosów
odpowiedź 14 listopada 2020 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Jeśli chodzi o MR. Robot to jest dostępny na HBO GO 24,90 zł za miesiąc. Cena nie jest zbytnio wygórowana a jakość bardzo dobra.
komentarz 14 listopada 2020 przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
Nie ma niestety sezonu 4
komentarz 14 listopada 2020 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
4 sezon od 15 listopada czyli od jutra.
0 głosów
odpowiedź 14 listopada 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Za darmo to jedynie możesz "nielegalnie" wpakować się w problemy, o których sobie nie zdajesz sprawy i myślisz, że :D a jest w necie to wolno.
A potem po latach się zrobi problem :) i przyjdzie rachunek.
komentarz 14 listopada 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Nie trzeba :)

 

Zhakowany netflix i jedziesz. Niczym się to nie różni od streamów na twitchu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 6,553 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 23,370 wizyt
pytanie zadane 25 października 2017 w Offtop przez madis Użytkownik (540 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 339 wizyt
pytanie zadane 3 września 2021 w Offtop przez niezalogowany

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...