• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak strollować nauczyciela na e-lekcji?

Object Storage Arubacloud
–15 głosów
1,872 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2020 w Offtop przez Anedroid Obywatel (1,530 p.)
zamknięte 21 listopada 2020 przez Anedroid
Lekcje online są ostatnio bardzo nudne i do tego zamulają internet. Chciałbym zrobić coś śmiesznego, najlepiej żeby nauczyciel się nie zorientował kto to zrobił. Jakieś pomysły? Moja szkoła używa Microsoft Teams. Dodam że jestem w technikum w klasie informatycznej.
komentarz zamknięcia: Niepotrzebnie zadawałem to pytanie

2 odpowiedzi

+32 głosów
odpowiedź 13 listopada 2020 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Czytając Twoje pytanie dochodzę do wniosku, że jak weźmiesz się za naukę i zaczniesz aktywnie uczestniczyć w lekcji to będzie to najlepszy troll ever.

komentarz 14 listopada 2020 przez Anedroid Obywatel (1,530 p.)
Niestety lekcje online to nie jest forma nauki która mi odpowiada, raczej uważam ją za stratę czasu. Skoro nie mogę go wykorzystać na naukę bo większość czasu pochłaniają problemy organizacyjne i techniczne, to mógłbym po prostu strollować nauczyciela, zamiast słuchać tego nudnego sprawdzania obecności, na początku i końcu lekcji, że kogoś nie słychać, że komuś coś nie działa, że uczniowie grają zamiast słuchać, etc. Szkoły nie chcę zmieniać, chociaż wolałbym nauczanie indywidualne. Muszę jakoś znieść ten obowiązek a prawdziwą nauką zająć się po lekcjach (nauką programowania i Linuxa przy okazji). Nie chcę aktywnie uczestniczyć w lekcji.
2
komentarz 14 listopada 2020 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Jako, że sam też prowadzę zajęcia to odpowiedzieć Ci mogę tylko jedno. Obyś cudze dzieci uczył wink​​​​​

Muszę jakoś znieść ten obowiązek 

Byle do 18, pamiętaj że nie każdy musi mieć maturę.

+1 głos
odpowiedź 14 listopada 2020 przez VBService Ekspert (252,740 p.)

Nudzisz się smiley ... to napisz apkę,

i do tego zamulają internet

która będzie pozwalała prowadzić lekcje on-line bez zamulania neta. wink (To by się Twój nauczyciel "zdziwił")

komentarz 14 listopada 2020 przez Anedroid Obywatel (1,530 p.)
Ciekawa propozycja, rozważę to. Znasz jakiś darmowy i szybki hosting? Może być ograniczony czasowo. Po prostu założę drugie konto i jeszcze raz wyślę pliki.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 357 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w Offtop przez Tomasz Adamski Nowicjusz (120 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 6,979 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Offtop przez enigmatycznyclay Bywalec (2,450 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...