• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak możliwości zainstalowania wtyczek i motywów z panelu WP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
293 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2020 w Sieci komputerowe, internet przez avt Nowicjusz (170 p.)
Cześć,
od niedawna korzystam z wordpressa lokalnie, żeby zapoznać się ze środowiskiem. Pracuję na systemie macOS, a WP mam postawione na Xamppie. Niestety mam problem z instalacją różnych wtyczek, motywów, czy aktualizacji, kiedy chce pobrać np. wtyczkę dostaję informację, że "Instalacja nie powiodła się: Nie można było skopiować pliku." Problem rozwiązałem w ten sposób, że pobieram wtyczki i motywy ręcznie ze strony wordpress i wrzucam je do wp-content, jednak chciałbym korzystać w pełni z panelu wordpress, dlatego proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Podejrzewam, że chodzi tutaj o uprawnienia, jednak kiedy w folderach WP ustawiłem dostęp do zapisu i odczytu nic to nie zmieniło.
Pracuje na:
macOS Catalina Version 10.15.7

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,081 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 518 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2018 w SQL, bazy danych przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,982 wizyt
pytanie zadane 19 września 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Natsuuu Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...