• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szum w słuchawkach.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
207 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Lachita Nowicjusz (120 p.)
Witam

Kupiłem słuchawki ISY In-Ear IIE 3000 i jak je tylko podłącze do komputera to już jakby było słychać delikatnie szum. Jak tylko na komputerze (AIO) włączę dźwięk to słychać jest szum wiele wyraźniej.

Całkowicie szum ustaje jak wyłączę kartę dźwiękową (zintegrowaną). Mikrofon wyłączyłem co nic nie dało.

Właśnie przeczytałem że te słuchawki są przystosowane tylko do telefonu komórkowego. Mam je oddać czy można jednak coś z tym zrobić?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2020 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)
Na dobrych słuchawkach słychać szum z komputera ,  jak chodzi , na moich jak miałem zintegrowaną kartę było słychać wszystko :) nawet używanie touchpada :) Nie raz trzeba tak jak pisałeś wyłączyć mikrofon nawet jak go nie ma , w kartach Asusa miałem ten problem.
komentarz 9 listopada 2020 przez Lachita Nowicjusz (120 p.)
Można coś z tym zrobić? Bo teraz nie da się ich używać.
komentarz 10 listopada 2020 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)
Zmienić kartę na zewnętrzną wtedy nie powinno być szumu :) lub kupić gorsze słuchawki ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 459 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 1,346 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Dziobi Początkujący (490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 554 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...