• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hostowanie dwóch kamerek na jednym ekranie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,325 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2020 w Offtop przez wall7489 Obywatel (1,250 p.)
Jest jakaś możliwość, że kolega mi udostępnia kamerkę na dsc, i moja kamera hostuje na połowę ekranu mnie i na drugą kolegę? Chodzi mi o to że chcę z kolegą wbić na Omegle ale daleko od siebie mieszkamy i ja łączę się na ome i wyświetlane dwa obrazy z kamerek na hostującej przeze mnie kamerce. Da się w jakie sposób to zrobić? Kolega może wejść nie tylko na dsc ale wsm na każdy program.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2020 przez hun1er76 Stary wyjadacz (11,960 p.)
Na pewno da się. Można wykorzystać do tego OBS (Open Broadcaster Software) i w nim funkcję wirtualnej kamery. Jak skonfigurować narzędzie musisz gdzieś doczytać, ale na pewno trzeba dodać 2 źródła obrazu. Pierwsze z urządzenia przechwytującego obraz (Twoja kamerka) a drugie trzeba pokombinować np. okno aplikacji albo przechwytywanie obszaru ekranu (okna z kamerką kolegi). A żeby kolega był słyszalny trzeba by, może nawet w tym programie jest taka możliwość, włączyć urządzenie rejestrujące Stereo Mix umożliwiające przekazywanie/nagrywanie dźwięku z komputera.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,572 wizyt
pytanie zadane 6 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Strzyz Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 48 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 67 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2020 w Offtop przez Damianek Obywatel (1,020 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...