• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Po odblokowaniu bootloadera Moto g7 Power nie mogę ponownie zainstalować ani uruchomić Androida.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
225 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2020 w Urządzenia mobilne przez Anedroid Obywatel (1,530 p.)

Witam, pobrałem ze strony https://mirrors.lolinet.com/firmware/moto/ocean/official/RETEU2/ najnowszy zip Androida, po wcześniejszych próbach naprawienia bootloadera. Odblokowałem go za pomocą klucza ze strony Moto z poziomu fastboot. Teraz nie mogę zainstalować tego Androida, niby wszystkie pliki są przesyłane ale przy boot.img zauważyłem coś takiego:

(bootloader) Image signed with key bad key
Podczas każdego uruchomienia telefonu wyświetla się taka informacja:

Your device has been unlocked and can't be trusted.

To learn more, visit:
support.motorola.com

ID: bad key

Your device will boot in 5 seconds.

Proszę o pomoc, może ktoś ma pomysł co można z tym zrobić.

komentarz 12 listopada 2020 przez Anedroid Obywatel (1,530 p.)
Teraz nic nie zrobię bo oddałem telefon do serwisu, ale wciąż chciałbym wiedzieć jak wgrać do tego telefonu inny system operacyjny.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 232 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez Anedroid Obywatel (1,530 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 273 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,736 wizyt

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...