• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Snapchat zablokował permanentnie moje 5 kont.

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
3,463 wizyt
pytanie zadane 28 października 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez boypl1811 Nowicjusz (130 p.)
Ktoś  z was zna się na snapie? Moje pięć kont zostało permanentnie zablokowanych, nie wiem dlaczego. Nie zrobilem niczego zabronionego. (Samsung galaxy J5).

Błagam o pomoc

2 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 28 października 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
komentarz 28 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
Oo, faktycznie.. Miałem pięć rożnych kont. Każde miało inny e mail ale to samo hasło. Myślisz, że jak zrobię nowy e mail i wymyślę inne hasło to będzie git? Wgl dzięki za odpowiedz
komentarz 28 października 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Myślę, że problem może być wspólnym IP, a nie haśle.
komentarz 28 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
Ahaa.... okej... to co ja mam teraz zrobić? :D

Mam jeszcze szansę na zalozenie nowego konta ktorego mi nie zablokują?
1
komentarz 29 października 2020 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)
Na tym samym IP i/lub telefonie zapomnij :> po 2 po co ci aż tyle kont?
komentarz 29 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
Nie No, chcę jedno konto.  Zakladalem kolejno pieć kont, bo poprzednie mi blokowano.  

Czyli co? Nie ma już dla mnie nadziei? Muszę sobie zmienić IP/telefon? Nie ma innego wyjścia? :(
komentarz 29 października 2020 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Ktoś tu chyba nie umie czytać ze zrozumieniem. Punkt 9 podpunkt drugi czytać tak đługo aż się zrozumie jego treść.

Napisałbym jeszcze uwagę na temat użytkowników snapchata ale pominę to milczeniem...
komentarz 29 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
Ale każde kolejne konto robiłem z innego e maila. W jaki sposób mam od nich uzyskać jakąś pisemną zgodę, skoro nie da się z nimi skontaktować? Zawsze odpowiada robot.

Jak zmienię IP telefonu to to coś da? Tak się da w ogole zrobic?
komentarz 29 października 2020 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Kto normalny ma 5 adresów email?
komentarz 29 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
No aktualnie mam 2 konta... musialem je zrobić, zeby zakladac nowe konta na snapie...

 

A powiesz mi, czy zmiana adresu IP coś da?
komentarz 29 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
To co ja mam zrobić, zeby snap mnie nie blokowal? Musze se kupic nowy telefon? Dzieki za odpowiedzi.
+1 głos
odpowiedź 28 października 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Nieautoryzowane :D logowanie pewnie z Samsunga
komentarz 28 października 2020 przez boypl02 Nowicjusz (160 p.)
Hm? Możesz wyjaśnić? Bo nie rozumiem...:)

Wgl, jezeli w tych pięciu kontach podalem ten sam numer telefonu, to teraz przy tworzeniu nowego konta mogę znowu je podać?

Dzięki za odpowiedź

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 4,125 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 68 wizyt
pytanie zadane 2 lutego w Bezpieczeństwo, hacking przez Marcelixxxi Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 335 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2023 w Bezpieczeństwo, hacking przez Jarecki2142 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...