To chyba bardziej po stronie serwera niż klienta się robi. Może coś takiego w pliku przekierowywującym na stronę główną
<?php
//tu wszystkie procesy logowania..
if($user == "admin")//czy jak tam się nazywa konto admina
{
header("Location: dlaAdmina.html"); //w miejscu dlaAdmina.html nazwa strony dla adminów
}
else
{
header("Location: main.html");//czy jak inaczej twoja strona dla normalnych userów się nazywa
}
?>