• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Konto bankowe studenckie dla pierwszoroczniaka

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Offtop przez kamgzd Początkujący (250 p.)
Mam nadzieje, ze pisze w odpowiednim dziale. Mianowicie studiuję od tego roku i chcialabym sobie otworzyć konto tak aby rodzice mogli mi przelewać pieniądze na studia. Gdzie mozna otworzyć dobre konto dla pierwszoroczniaka?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 20 października 2020 przez Mavannkas Bywalec (2,290 p.)
Polecam Mbank :D wszystko masz za free tam, większość zrobisz online itd. https://www.mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-dla-mlodych/ Mogę ci dać mój kod polecający
komentarz 20 października 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

MBank yes

komentarz 20 października 2020 przez Pszemeek Początkujący (370 p.)

również polecam, myślę, że jedna z lepszych jeśli chodzi o apke bankową

komentarz 21 października 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Pojawia się pytanie. Który bank ma lepsze spojrzenie na bezpieczeństwo. Ten który miał incydenty, czy ten który nigdy ich nie miał?
komentarz 21 października 2020 przez Mavannkas Bywalec (2,290 p.)
Jeśli chodzi o np PKO to sam mam u nich konto. I subiektywnie ma gorsze zabezpieczenia... Ich gadanie przypisywanie apki do danego numeru tel nic nie znaczy... Zmieniałem numer zmienialem telefon nawet po usunięciu z ich bazy starych numerów wszystko działao... Wystarczy przesłać aplikacje na inny telefon i masz dostęp do konta hah
+1 głos
odpowiedź 20 października 2020 przez mibdbz Gaduła (4,300 p.)
Cześć. Ja polecam nest Bank. Wszystko free bez warunków. Dodatkowo niezła lokata na start jeśli chcesz.
0 głosów
odpowiedź 20 października 2020 przez Pooki Obywatel (1,500 p.)

Pisałem już o tym pod innym postem na ten temat dlatego pozwolę sobie skopiować.

Jestem Studentem i od dwóch lat używam konta dla młodych w mBanku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Głównie z aplikacji mobilnej, która jest bardzo prosta w obsłudze i pomaga zarządzać swoimi wydatkami co jak wszyscy wiemy dla studenta jest bardzo ważne. Ponad to mBank ma bardzo fajny system "skarbonki" a dokładniej "celu". Chodzi o to, że możemy założyć sobie cel na jaki chcemy uzbierać pieniądze i po podaniu potrzebnej kwoty oraz sposobu zbierania na niego (np. zaokrąglanie płatności do pełnej kwoty) mBank przy każdej płatności kartą będzie odkładał daną sumę na ten cel. Pozwala to serio zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Dwa lata temu zapoznawałem się z ofertą banków i wybrałem mBank, po dwóch latach znowu bym ich wybrał.

Przesyłam link do konta: https://www.mbank.pl/indywidualny/m/i-mozesz-wiecej/

Pozdrawiam smiley

komentarz 23 października 2020 przez Gustav2 Początkujący (340 p.)
Swojego czasu Millennium miał też fajną ofertę dla studentów. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale warto sprawdzić ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 192 wizyt
pytanie zadane 8 października 2020 w Offtop przez kamgzd Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 131 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2023 w Sieci komputerowe, internet przez Sefinek Użytkownik (790 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 83 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2023 w Offtop przez michal568 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...