• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyłaczanie się automatyczne systemu

Object Storage Arubacloud
+1 głos
101 wizyt
pytanie zadane 19 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez kris53 Nowicjusz (130 p.)

Witam  mam problem   z windows 10 wyskakuję mi , że system operacyjny windows 10 wyłaczy się bez niczego . Nie wiem jak to naprawić dołacze powyżej grafikę z tego.Dziękuje serdecznie za pomocu i czekam na informacje.

komentarz 19 października 2020 przez D35CART35 Obywatel (1,140 p.)
edycja 19 października 2020 przez D35CART35
Komputer uruchamia się prawidłowo po wylogowaniu?

Przy każdym uruchomieniu się pojawia?
komentarz 19 października 2020 przez kris53 Nowicjusz (130 p.)
to się nie pojawią przy uruchomia jak się system uruchomi tylko jak laptop z tym windows chwilę pochodzi to wyskakuje to i system się wyłacza . To nie jest mój system tylko koleżanki bo próbowałem to naprawić ,ale nie wiem już co zrobić .
komentarz 19 października 2020 przez D35CART35 Obywatel (1,140 p.)
Nie wiem czy na tym forum ktoś się tym zajmuje, ale najlepiej było by zrobić skany FRST.

Jakieś błędy wyrzuca, jeżeli tak to daj screen z kodami błędów.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 października 2020 przez Pooki Obywatel (1,500 p.)

Dokładnie taki sam komunikat wyskakuje po wpisaniu w CMD komendy

shutdown -s -t 600

Może to co powiem będzie głupie, ale może twoja koleżanka otworzyła kiedyś plik .bat od jakiegoś "trolla" internetowego i teraz się jej wyłącza komputer, dlatego może warto przejrzeć komputer w poszukiwaniu plików z rozszerzeniem .bat

Jeśli chcesz na spokojnie przejrzeć komputer bez 10 minutowego ograniczenia może wpisać w CMD komendę

shutdown -a

Po jej wpisaniu system anuluje odliczanie do wyłączenia komputera.

 

Pozdrawiam smiley 

komentarz 20 października 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Szybkie uruchomienie cmd. Klawisz Windows + R, w oknie wpisz: cmd Enter. wink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 106 wizyt
pytanie zadane 15 października 2023 w Systemy operacyjne, programy przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 344 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2019 w HTML i CSS przez zerakot Obywatel (1,870 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...