• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

czytnik e-booków który zrobi z nich audiobooki

Object Storage Arubacloud
+1 głos
308 wizyt
pytanie zadane 14 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez ReZerTer Początkujący (410 p.)
Witam

znacie może jakąs aplikacje czytnik e-booków który jest w stanie czytać samego ebooka robiąc z niego audiobooka za pomocą iviny itp dodatkowo jeszcze jakby mogła to robić w tle

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 października 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Jakby coś takiego bylo- to raczej sam audiobook, nie byłby osobno sprzedawany :) tzn. może i by był, ale to by straciło sens, bo każdy wolałby aplikacje, która po prostu mu czytać będzie ebooki, a nie kupować audio z osobna.

Człowiek :D... to jest ta apka, może ktoś się znajdzie, kto lektorzy

Chociaż o dziwo natknąłem się na to: jednak wiadomo, nie jest to darmowe i pewnie zasoby są ograniczone https://antyapps.pl/audiobook-reader/
0 głosów
odpowiedź 14 października 2020 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Na ios TextToMP3 i Speechify. Jest dużo lektorów, sporo opcji i działa to spoko. Ja korzystałem z języka angielskiego, ale polscy lektorzy też są.
komentarz 14 października 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
ale jajca, to mnie zaskoczłes :D przebadam to

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 130 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2021 w Urządzenia mobilne przez pingwin1993 Użytkownik (570 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,006 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2022 w Sprzęt komputerowy przez doskanoness Obywatel (1,240 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 1,004 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez informatyk-00 Nowicjusz (230 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...