• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

zaznaczenie pliku bez typu pliku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
274 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2015 w C i C++ przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
Witam,

ma plik który nie ma napisanego formatu pliku jak mogę go skopiować czy co kolwiek z nim zrobić.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 sierpnia 2015 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
Masz na myśli rozszerzenie?

Rozszerzenie to tylko część nazwy pliku ułatwiająca rozpoznanie jakiego typu to jest plik - technicznie nic Cię nie broni przed zapisaniem muzyki jako "muzyka.txt" i odtworzenia jej w VLC. To wciąż plik jak każdy inny.

Jeśli masz jakiś faktyczny problem z działaniem na pliku, na przykład kopiowaniem go, to może być jakiś większy problem. Tak jest? Jesteś na Windowsie?
komentarz 17 sierpnia 2015 przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
Tak jestem na Windowsie. Plik nie ma rozszerzenia, ma tylko samą nazwę. Chciałem za pomocą C++ usunąć ten plik ale trzeba mieć nazwę pliku z rozszerzeniem a jak on nie ma to nie zadziała :(
komentarz 17 sierpnia 2015 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
Musisz dokładniej pokazać, co chcesz zrobić. Nie wierzę że "trzeba mieć nazwę pliku z rozszerzeniem". Screenshot?
komentarz 17 sierpnia 2015 przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
Screen: http://screenshooter.net/102522772/xnkspxb

próbuję wysłać plik do ftp ale się nie da, jak nie potrafi wysłać to pisze "nie wysłano pliku!"
komentarz 17 sierpnia 2015 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
...jaki jest problem żeby zmienić ścieżkę w programie albo nazwę pliku w eksploratorze windowsa?

Jak mówiłem, rozszerzenie to po prostu część nazwy pliku - plik się nie przesyła bo to plik o innej nazwie niż program oczekuje.
komentarz 17 sierpnia 2015 przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
To jak mam wpisać by przesłało? Bez rozszerzenia też się nie wysyła.
komentarz 17 sierpnia 2015 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
A próbowałeś zmienić nazwę samego pliku?
komentarz 17 sierpnia 2015 przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
Ja nie chcę zmienić nazwy tylko żeby automatycznie wysłać plik nic nie zmieniając
komentarz 17 sierpnia 2015 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
Trudno powiedzieć, jedynym możliwym potencjalnym problemem jest obecność spacji w ścieżce; jeśli to nie jest przyczyną to problem nie jest w ogóle związany z nazwą pliku.
komentarz 17 sierpnia 2015 przez SkymaxPlay Użytkownik (720 p.)
To chyba nie będzie to, bo jak,nie ma kropki to może myśli że to folder, ale nie wiem

Podobne pytania

+3 głosów
4 odpowiedzi 1,707 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2015 w C i C++ przez Phobos Użytkownik (720 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 265 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2022 w C i C++ przez piotr_domanski Bywalec (2,080 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 509 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2022 w C i C++ przez Nikso Nowicjusz (230 p.)

92,549 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,519 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...