• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

inny kolor scroll bar w bootstrap

Object Storage Arubacloud
0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 8 października 2020 w HTML i CSS przez napoludniestad.pl Użytkownik (960 p.)

cześć chciałem zmienić kolor scrollbara - mianowicie tylko jego element do przesuwania - próbowałem już chyba wszystkiego

::-webkit-scrollbar-thumb , scrollbar-color, jquery nic nie udaje mi się zaimplementować :( - wiem że część z tego co próbowałem jest już nieaktywna lub nie wspierana ale nie mogę znaleźć sposobu na zmianę koloru - potrzebny mi jest żeby wzmocnić UX na mojej stronie - mam to w bootstrapie i nie wiem czy jakoś to wpływa na działanie

 

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 9 października 2020 przez VBService Ekspert (252,660 p.)
edycja 9 października 2020 przez VBService
komentarz 9 października 2020 przez napoludniestad.pl Użytkownik (960 p.)
albo jestem za głupi albo nic z tego nie działa - https://mdbootstrap.com/docs/jquery/javascript/scroll/   robię kopiuj i wklej bezpośrednio z przykładów ale nic to nie zmienia czy muszę dodać jakiś plug in albo co? nie mam pojęcia :/
komentarz 9 października 2020 przez VBService Ekspert (252,660 p.)

Tak plugin o nazwie MDB, Moja wina nie sprawdziłem dokładnie, jest on płatny.

1
komentarz 9 października 2020 przez napoludniestad.pl Użytkownik (960 p.)
ok no trudno obejdę się bez kolorowego scrollbara :D

dzięki za podpowiedzi

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 341 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 405 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w HTML i CSS przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 589 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2021 w HTML i CSS przez japac Nowicjusz (150 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...