• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Witam algorytmy problem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
149 wizyt
pytanie zadane 8 października 2020 w C i C++ przez Eriss69 Gaduła (4,470 p.)
Witam mam problem mianowicie ucze sie cpp od dłuższego czasu, miałem liczne przerwy np. teraz :/ co mnie bardzo smuci.I od zawsze mam problem z rozwiązaniem jakiegos algorytmu, np na spoju, jak sie nauczyc tego? Czy sie po prostu nie nadaje.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 października 2020 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Kwesta doświadczenia. Im więcej robisz tym jesteś lepszy
komentarz 10 października 2020 przez Eriss69 Gaduła (4,470 p.)
lecz jak nie umiem zadnego zadania np na spoju zrobic. dobra nie zadnego ale wiekszosci
+1 głos
odpowiedź 8 października 2020 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)
Polecam https://www.codewars.com/

tam zaczynasz od najniższej rangi i są dość łatwe zadanie im masz wyższy poziom tym jest ciężej. Teraz mam range 4 kyu i zadania mi się trafiają z rangą 3 kyu to już jest dość wymagające jak dla mnie.
komentarz 10 października 2020 przez Eriss69 Gaduła (4,470 p.)
ale to kata czy kuyite? nie ogarniam tej strony
1
komentarz 10 października 2020 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)

@kukulim,

Po lewej masz zakładkę Kata i Pokazują Ci się zadania po prawej i są podane języki w jakich można rozwiązać zadanie.

8 kyu - najłatwiejsze, im niższy numer tym trudniejsze, tylko zadania są podawane po angielsku ale google translator sobie z tym radzi.

komentarz 12 października 2020 przez Eriss69 Gaduła (4,470 p.)
Dziekuje ci bardzo :D
komentarz 16 października 2020 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

@kukulim,
 również dziękuję za link. Ta stronka jest genialna i bije na głowę spoja pod każdym względem. Żałuję że tyle czasu spędziłem na spoju, tysiące straconych godzin.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 286 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2020 w C i C++ przez Eriss69 Gaduła (4,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 503 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 364 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w C i C++ przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...