• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kali Linux pod Windows problem z komendą

Object Storage Arubacloud
0 głosów
641 wizyt
pytanie zadane 7 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
edycja 10 października 2020 przez Arkadiusz Waluk
Dzień dobry.

Mam problem ponieważ kiedyś używałem Kali Linuxa na virtualboxsie a ostatnio znalazłem artykuł

https://www.almado.pl/kali-linux-pod-windows-10

I jak wpisuję sudo apt-get update && apt-cache search kali-linux-full działa lecz jak wpisuję drugą komendę to pokazuje mi niemożna znaleźć ścieżki kali-linux-full.

Bardzo proszę o pomoc.

Danehcan
komentarz 10 października 2020 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Niech ktoś poprawi te dwa orografy w jednym słowie...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 października 2020 przez Bollo Początkujący (460 p.)
najwidoczniej masz problem z lokalizacją
komentarz 9 października 2020 przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
To znaczy
komentarz 10 października 2020 przez Bollo Początkujący (460 p.)
Jeśli ci pisze że nie znaleziono sciezki oznacza to ze tego czegos tam nie ma,spróbuj reinstall zrobic i napisz czy działa
komentarz 10 października 2020 przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
Robiłem parę razy lecz nie działa
komentarz 10 października 2020 przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
A jeśli mam wyłączone aktualizacje windows update i sieć taryfową to coś zmienia?
komentarz 10 października 2020 przez Bollo Początkujący (460 p.)
co ma internet do lokalizacji
komentarz 10 października 2020 przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
Co z lokalizacją?
komentarz 10 października 2020 przez Bollo Początkujący (460 p.)
Spróbuj tak jak ci mówiłem zrobić reinstall tego linuxa lub poszperaj trochę w necie za bardzo nie wiem o co ci chodzi bo nie widziałem tego na oczy
komentarz 21 października 2020 przez danehcan Obywatel (1,170 p.)
Robiłem

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 278 wizyt
–1 głos
7 odpowiedzi 7,802 wizyt
–6 głosów
2 odpowiedzi 271 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2020 w Inne języki przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...