• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena Strony WWW

+3 głosów
209 wizyt
pytanie zadane 27 września 2020 w HTML i CSS przez Maciej Dēbowski Obywatel (1,460 p.)
Siema stworzyłem taką oto strone:

https://md-portfolio-speedrun.glitch.me/

Robiłem ją jakoś 2 godziny.

Nie używałem żądnych bibliotek typu bootstrap i jQuery. Użyłem jednyie AOS (Animation On Scroll).

Mam 13 lat, więc nie jest to perfekcycje wykonanie lecz strona jest responzywna. Prosze o ocene :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 września 2020 przez Else Stary wyjadacz (12,280 p.)

Fajna stronka

Z rzeczy które mogę Ci doradzić to:

• w nagłówku na niebieskim tle pewnie lepiej będzie wyglądał biały tekst (będzie też wtedy lepszy kontrast)
  • w 3 kafelkach w części Co Tworze?, mógłbyś dać jaśniejszy cień np. jakiś jasno szary. Wtedy cień wygląda bardziej profesjonalnie :D 
  • kontakt mógłbyś spróbować rozszerzyć np. na 2/3 strony, bo teraz jest trochę za mały
0 głosów
odpowiedź 28 września 2020 przez niezalogowany
Popracował bym jeszcze nad responsywnością strony. Na telefonach trzeba przesunąć stronę w bok żeby dostać się do przycisku rozwijania nawigacji. Wydaje mi się też zbędny biały pasek po prawej stronie. Nagłówek "Co tworzę" nachodzi na tekst "Strony internetowe".

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2021 w HTML i CSS przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
+3 głosów
6 odpowiedzi 350 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2021 w HTML i CSS przez Maciej Dēbowski Obywatel (1,460 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2020 w HTML i CSS przez fff Gaduła (3,950 p.)

87,903 zapytań

136,490 odpowiedzi

304,304 komentarzy

58,284 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...