• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laravel wirelive nie odczytuje mi html. znaki zapytania "��<�form"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
89 wizyt
pytanie zadane 23 września 2020 w PHP przez nowyklemens Początkujący (430 p.)

Witam.
Mam dziwny problem. Mógłby mnie ktoś naprowadzić? brakuje mi czegoś? (oczywiscie poza wiedzą :)).

pokazuje mi w przegladarce cos takiego.

��<�form> <�div class="form-group"> <�label for="exampleFormControlInput1">Title:<�/label> <�input type="text" class="form-control" id="exampleFormControlInput1" placeholder="Enter Title" wire:model="title"> @error('title') <�span class="text-danger">{{ $message }}<�/span>@enderror <�/div> <�div class="form-group"> <�label for="exampleFormControlInput2">Body:<�/label> <�textarea type="email" class="form-control" id="exampleFormControlInput2" wire:model="body" placeholder="Enter Body"><�/textarea> @error('body') <�span class="text-danger">{{ $message }}<�/span>@enderror <�/div> <�button wire:click.prevent="store()" class="btn btn-success">Save<�/button> <�/form>

a tu oryginalny kod.

<form>
    <div class="form-group">
        <label for="exampleFormControlInput1">Title:</label>
        <input type="text" class="form-control" id="exampleFormControlInput1" placeholder="Enter Title" wire:model="title">
        @error('title') <span class="text-danger">{{ $message }}</span>@enderror
    </div>
    <div class="form-group">
        <label for="exampleFormControlInput2">Body:</label>
        <textarea type="email" class="form-control" id="exampleFormControlInput2" wire:model="body" placeholder="Enter Body"></textarea>
        @error('body') <span class="text-danger">{{ $message }}</span>@enderror
    </div>
    <button wire:click.prevent="store()" class="btn btn-success">Save</button>
</form>


 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 września 2020 przez senpai desu Mądrala (5,720 p.)
Hej sprawdź kodowanie pliku text musi być zapisany jako utf-8, upewnij się w zakładce network, że nagłówki są poprawne, możliwe też, że skopiowałeś html z jakiegoś dziwnego źródła i tak naprawdę to nie są znaki zapytania, usuń je i wstaw z klawiatury poprawne.
komentarz 23 września 2020 przez nowyklemens Początkujący (430 p.)
Chłopie... zmieniłem kodowanie na utf8 i wszystko śmiga.
Takie proste rozwiązanie, o którym nawet nie pomyślałem.
Dziękuję Ci bardzo za pomoc i zapamiętam to na przyszłość :)
Dziękuję również Panu Zelentowi i ekipie za ciężką pracę i skupienie
wokół siebie tak pomocnych i super ludzi.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,019 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2019 w C i C++ przez soq72630 Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w SQL, bazy danych przez raf123 Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 19,520 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...