• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Aplikacja do zarządzania taskami

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
574 wizyt
pytanie zadane 20 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez dayvu Obywatel (1,470 p.)
zamknięte 22 września 2020 przez dayvu
Cześć!
Czy poleciłby ktoś aplikację Open Source do zarządzania taskami w projekcie, którą można zainstalować (np z github-a) i nie trzeba rejestrować się na stronie producenta aplikacji? Mam na myśli aplikację podobną do Trello/Jira i opartą najlepiej na JS (może być zależność od node.js) lub PHP. Chodzi o użycie istniejącego stacku technologicznego. Przykład: Instaluję taką aplikację na serwerze, do którego dostęp ma pewna grupa osób. Tworzę im konta i razem pracujemy nad projektem z różnych kont. Aplikacja ma własną bazę danych.
komentarz zamknięcia: Otrzymano satysfakcjonującą odpowiedź
komentarz 20 września 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Github ma taką możliwość z tego co pamiętam.
komentarz 20 września 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

@dayvu, Microsoft Teams? Chyba nie jest Open Source, ale pasuję do Twojej wypowiedzi.

komentarz 20 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)

@tkz, Ale musze się tam zerejestrować prawda? Chyba, że mogę to zainstalować out of the box

komentarz 20 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)

@techno16, nadałby się, ale nie musiałbym mieć utworzone konto dla swojej organizacji prawda?

komentarz 20 września 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
A co to za różnica, czy podadzą maile Tobie, czy githubowi?
komentarz 20 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)
Nie chodzi o podawanie maila. Ja go nie potrzebuję do założenia konta (może być zwykła nazwa użytkownika). Chodzi po prostu o aplikację działającą offline, bez konieczności dodatkowych weryfikacji. Może być nawet bez logowanie. Powinna być prosta w instalacji i funkcjonalna.
komentarz 20 września 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Z tego co wiem, to aplikacja trello na windowsa by pasowała. No i jeszcze zostaje Org-Mode.
komentarz 20 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)

Just like Trello on the web, the Trello desktop apps require an active internet connection and do not support offline syncing.

Źródło: https://help.trello.com/article/1095-trello-desktop-apps

Fakt, Trello jest bardzo fajne, ale w tym przypadku potrzebuję innego rozwiązania. Jest trochę źródeł pod hasłem np "Angular Kanban Board", czy "Vue Kanban Board". Każda apka ma swoje plusy i minusy, i ciężko wybrać tą, która będzie dobra, nie używając wcześniej żadnej z nich w praktyce.

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 września 2020 przez hun1er76 Stary wyjadacz (11,960 p.)
wybrane 22 września 2020 przez dayvu
 
Najlepsza

Myślę, że kanboard (PHP) posiada wszystkie te elementy, które wymieniłeś.

komentarz 22 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)
Kod nie powala, ale działa jak powinno :-D Do tego szybkie w instalacji i posiada rozszerzenia. Bardzo podobne do Jira. Dzięki wielkie!
+1 głos
odpowiedź 20 września 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Skorzystaj z redmine'a.
+1 głos
odpowiedź 21 września 2020 przez niezalogowany

Collabtive jest prostą aplikacją do zarządzania zadaniami.

0 głosów
odpowiedź 21 września 2020 przez Przemek1985 Nowicjusz (140 p.)
Offline i prosta w instalacji - bez instalowania? Tu mi przychodzi najprostszy Excel bo po co kombinować skoro masz tak małe wymagania. Zazwyczaj programy do ogarnięcia tasków muszą być online, choćby dla zamkniętej grupy, aby mieć kontakt z Klientem bądź z innymi członkami zespołu. Jeśli chcesz czegoś dla siebie, a masz konto Google, to najprostsze jest https://keep.google.com/u/0/

zobacz także:

https://chrome.google.com/webstore/detail/google-tasks-desktop/lpofefdiokgmcdnnaigddelnfamkkghi
0 głosów
odpowiedź 22 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)
Dzięki za wszystkie propozycje! Coś na pewno wybiorę.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 136 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 566 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2020 w C# przez Kano Nowicjusz (200 p.)
+2 głosów
6 odpowiedzi 700 wizyt
pytanie zadane 1 września 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Szymon Giza Obywatel (1,580 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...