• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Nowy wygląd facebook'a

Object Storage Arubacloud
0 głosów
236 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2020 w Offtop przez hacerberry Użytkownik (670 p.)
zamknięte 27 sierpnia 2020 przez Comandeer
Cześć wszystkim!

Piszę w sprawie nowego wyglądu facebook'a, ponieważ szukałem już poradników na internecie i kazano wejść na fb i  wcisnąć trójkącik oraz znaleźć stwierdzenie: "Zacznij korzystać z nowego Facebooka". Ja nie posiadam tej opcji. Chciałbym Was zapytać w jaki sposób mogę włączyć nowego facebook'a. Pozdrawiam i z góry dziękuję!
komentarz zamknięcia: https://forum.pasja-informatyki.pl/505855/nowy-wyglad-facebooka?show=505888#a505888

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2020 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Z tego co wiem, to Facebook sam wybiera konta na ktorych będzie testował tą funkcjonalość.
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2020 przez Velta Maniak (52,010 p.)

Zatem wygląda na to, że nadal to są testy A / B. Od września ma się pojawić dla wszystkich użytkowników.

Jak dla mnie klasyczny wygląd jest lepszy.

0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2020 przez Author[] Gaduła (3,130 p.)
Póki co tylko wybrana grupa użytkowników będzie mogła go włączyć od 1 września włączy ci się on automatycznie. Z tego co wiem nie będzie można go wyłączyć.
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2020 przez hacerberry Użytkownik (670 p.)
Dziękuje za informacje, temat zamknięty :)
komentarz 27 sierpnia 2020 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Żeby zamknąć temat trzeab użyć kłódki obok flagi.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2023 w Offtop przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,654 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2020 w Offtop przez thekibi27 Bywalec (2,110 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w Offtop przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...