• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Warto dodać status pytania na tym forum ? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
460 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2015 w Sprawy forum przez Pixel040 Gaduła (3,020 p.)
Staus mógł być przydatny.

Zadający pytanie mógł ustawić status pytania na

Rozwiązane i Nierozwiązane,

A co wy myślicie na ten temat?
Możliwe odpowiedzi:
Dobry pomysł (6 głosów, 32%)
Zły pomysł (13 głosów, 68%)

5 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez niezalogowany

To ja mam lepszy pomysł: status użytkownika, czyli czy jest online, czy offline. Może by tam dodać coś w stylu "uśmiechnięty", "w związku" albo "chcę się powiesić", ale wydaje mi się, że jest to zbędne ;) Ale dobre by było, żeby obok nazwy użytkownika był zielony napis Online albo czerwony napis Offline. Fajnie, nie? ;D

Jak nawet wam się podoba, to ja też założę o tym ankietę ;)

Wracając do pytania: tak jak inni już odpowiedzieli, można się tego domyślić, patrząc po najlepszej odpowiedzi (jeśli jest) i po komentarzu zamknięcia pytania. Tyle ;)

1
komentarz 15 sierpnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
No jest wiele możliwości, ja bym widział to w formie listy gdzieś na stronie startowe, po prawej stronie pod ilością osób aktywnych, zwykła lista i czerwone i zielone kropki. Coś jak na fb "był aktywny 5 minut temu". Do tego wszystkiego zrobił bym ranking odznaczonych i poprawił na grafikę odznaki.
1
komentarz 15 sierpnia 2015 przez niezalogowany
O_O Wow, dzięki za pomysł, bo widzę, że się całkiem spodobało i już zakładam nowy temat. Sprawdź za jakiś czas ;)
komentarz 15 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Ej, a powiedz mi jeszcze, o co ci chodzi z tym rankingiem odznaczonych?
1
komentarz 15 sierpnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Na po prostu ranking osób, według ilości odznak :) poże coś w stylu użytkownik miesiąca, chociaż cały czas wygrywał by commander :)
komentarz 15 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Hah :D No tak, to prawda ;) Ale już wiem o co ci chodzi.
komentarz 26 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Popieram, moim zdaniem fajna opcja.
Chociażby nawet na głównej można by było podejrzeć kto jest online - juz by bylo spoko
komentarz 26 sierpnia 2015 przez niezalogowany
No, w dobrych godzinach to nawet 40 osób może być online, więc może by dać z 5, max. 10 osób ;)
+3 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Staus mógłby być przydatny. 

Zadający pytanie mógłby ustawić status pytania na

Rozwiązane i Nierozwiązane,

Przecież autor pytania może zamknąć pytanie i wpisać "Problem rozwiązany". 

+3 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Przecież jest takie coś - zielony tick czy jak tam to inaczej jest zwane - najlepsza odpowiedź. Autor pytania po jego rozwiązaniu powinien go zaznaczyć co oznacza, że jest rozwiązanie. Jeśli nie jest zaznaczone to niby oznacza że pytanie nie jest rozwiązane. Chociaż oczywiście niektórych pytań nie da się do końca rozwiązać czy wybrać najlepszej odpowiedzi lub niektórzy po prostu go nie zaznaczają.

Inna sprawa jest taka że można jeszcze zamknąć pytanie i w powód zamknięcia wpisać np. "Problem rozwiązano".

Nie rozumiem więc czego jeszcze byś oczekiwał.
+2 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Przecież można to zrobić - wystarczy zamknąć pytanie i wybrać najlepszą odpowiedź :)
komentarz 15 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Widzę, że już całkiem na siłach, huh? ;)
komentarz 15 sierpnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nom xD Trzeba dochodzić do siebie xD
komentarz 15 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Powoli, ale skutecznie :F Ale i tak ci życzę SZYBKIEGO dojścia do siebie ;)
komentarz 15 sierpnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Dzięks :D [po co komu te 12 znaków?]
+2 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Już jest.

Można zablokować temat jak i dać użytkownikowi "najlepszą" który najbardziej pomógł.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 240 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 216 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2018 w Sprawy forum przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
+12 głosów
6 odpowiedzi 746 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...