• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zend3 jak zacząć

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
239 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2020 w PHP przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
Witam,

Udało mi się ogarnąć ZEND2 to jakiś czas temu, chciałem się przesiąść na ZEND3 lub Laminas, jednakże mam problemy ze zrozumieniem niektórych niuansów jak service manager czy dispaczer.

W przypadku ZEND2 posiłkowałem się kursami ze strefy kursów i  eduweb udało mi się zrobić CMS z listą podstron i edycja  html'a w WYSIWYG.

Jednakże z ZEND3 nie jest tak łatwo chodzi mi o materiały. Znam książkę Adama Omelak'a - Poradnik Programisty ZEND3 i nic więcej . Jest jest na necie książka pewnego Rosjanina która rozszerza Zendowe API.

Jednakże ja potrzebuje przykładów do nauki i wykorzystania. Może forumowicze macie coś do polecenia.
komentarz 23 sierpnia 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Z innej beczki. Dlaczego Zend kiedy jest Laravel, oraz Symfony dla większych projektów.
komentarz 23 sierpnia 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
Taki miałem kaprys to było w 2014. Mieszkam w okolicy Katowic i tu jest kilka (2) agencji co cenią zend'a bo kiedyś ktoś organizował kursy z certyfikacja na zend engeener w Katowicach.

A inne frameworki, próbowałem nie przeczę ale się podałem...  Jestem raczej amatorem programistą
komentarz 23 sierpnia 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Nie ma znaczenia czy jesteś amatorem.

Atakuj normalnie Symfony albo laravela. Na ten moment to najkorzystniejsze rozwiązanie. Często jest tak, że firmy które wymagają znajomości Zenda męczą się z jakimś legacy projektem.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 102 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2020 w PHP przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 85 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2022 w PHP przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 295 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2017 w PHP przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...