• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed react redux interval dobrze działa w jednym komponencie źle w drugim

Object Storage Arubacloud
0 głosów
81 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2020 w JavaScript przez rob Bywalec (2,440 p.)
zamknięte 20 sierpnia 2020 przez rob

Witam, 

Mam problem z działaniem komponentu CountDown.js, w gdy jest osadzony w Header.js działa źle - po ustawieniu dwóch alarmów, jeżeli jeden upłynie zeruje się drugi, gdy osadzę komponent CountDown.js w List.js działa poprawnie i jeden alarm nie ma wpływu na drugi ale działają tylko jak jest wyrenderowany komponent List.js jak inna zakładka nie działa. Dlaczego w Header.js jeden Interwał zeruje drugi a w List.js nie. Żeby sprwadzić live trzeba dodać dwa todo poprzez ADD każdy z alarmem

live(z umieszczonym CountDown.js w Headerjs) 

https://robkot500.github.io/to_do/

code

https://github.com/robkot500/to_do/tree/master

proszę o pomoc

 

komentarz zamknięcia: Znalazłem rozwiązanie
komentarz 20 sierpnia 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

komentarz zamknięcia: Znalazłem rozwiązanie

Jak rozwiązałeś problem?

komentarz 21 sierpnia 2020 przez rob Bywalec (2,440 p.)
Doszukałem się, że w List.js, CountDown.js był renderowany niezależnie od tego czy był alarm ustawiony w danym tasku czy nie- jeżeli nie było ustawionej daty alarmu to po prostu nie odpalił,  natomiast w Hederze były renderowane tylko te taski które miały ustawiony alarm. to było irytujące jak widziśz w konsoli, że są odliczane dwa alarmy i nagle po uruchomieniu pierwszego zeruje się drugi. Nie rozumię za bardzo tego mechanizmu ale działa,

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 263 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2023 w JavaScript przez DzikieHarce Użytkownik (690 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 139 wizyt
pytanie zadane 27 września 2020 w JavaScript przez rob Bywalec (2,440 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 110 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2020 w JavaScript przez rob Bywalec (2,440 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,541 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...