• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sass, Kiedy zacząć wykorzystywać.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
301 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2020 w HTML i CSS przez NieMamPomyslu Początkujący (300 p.)
Witajcie.

Proste pytanie,prosta odpowiedź. Kiedy ruszyć z Sass? Wiem że jest to preprocesor CSS i ma swoje bajery,tylko mnie zastanawia,no kiedy jest czas na Sass'a?

Dodam że mam wiedzę podstawowową o HTML czy CSS,potrafię prostą stronę stworzyć.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2020 przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)
Ja bym zaczął teraz. Nawet jak ogarniesz kilka podstawowych bajerów to i tak ułatwi Ci znacznie życie. Chociażby zwykłe @import. Bez tego mam często spasione pliki a tak sobie poukładam elegancko wszystko. Bez tego już bym nie klepał nic.
0 głosów
odpowiedź 19 sierpnia 2020 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
Ja myśle że zamiast pytać ludzi lepiej po prostu spróbować

Jak okaże sie że gdzieś masz braki to je nadrobisz i tyle
Gadanie że czegoś można zaczynać sie uczyć dopiero jak masz konkretny poziom troche mija sie z celem - później są osoby które po roku umieją mniej, niż mogłyby po 2-3 miesiącach, "bo podobno nie są gotowe do nauki tego"
komentarz 19 sierpnia 2020 przez NieMamPomyslu Początkujący (300 p.)
Owszem,ale kto pyta nie błądzi,a kto nie zapyta nigdy się nie dowie ;)

Wiadomo,sprawdzić,spróbować,ale to tak jakbym stwierdził że kupię sobie dany  samochód,mimo że nie znam teorii prawa jazdy itp.Nie chcę takiej sytuacji że się ino zniechęcę,a nie wzniosę swe umiejętności,myślę że wiadome.
komentarz 19 sierpnia 2020 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
Zaraz ktoś powie że jego znajomy zaczynał od tworzenia gier jak podstaw nie ogarniał i co chwile musiał nadrabiać, więc to było słabe

A ja powiem że ja tak właśnie zaczynałem i miałem wtedy chyba największy progress, bo na każdym kroku coś pokazywało mi konkretnie czego mi brakuje

Najgorsza sytuacja to taka, w której nie wiesz co masz zrobić, żeby poprawić swoje umiejętności, a nie taka w której tych informacji masz za dużo
komentarz 19 sierpnia 2020 przez NieMamPomyslu Początkujący (300 p.)
To twoim zdaniem już teraz lecieć w Sass'a?
komentarz 19 sierpnia 2020 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
Ja bym to porównał do sytuacji gdzie zapisujesz sie na triathlon który jest powiedzmy że za miesiąc, kiedy dopiero uczysz sie pływać

To jest słabe bo nie masz prawa być w tym dobry

Ale za to jaka motywacja do nauki!!!
komentarz 19 sierpnia 2020 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
Albo porównanie z inną sytuacją

Wyjazd do kraju anglojęzycznego kiedy po angielsku kojarzysz tylko podstawowe zwroty typu jak sie nazywasz albo skąd jesteś

Będzie ci szło beznadziejnie, ale pod kątem nauki języka zaliczysz największe postępy

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 490 wizyt
pytanie zadane 21 października 2022 w HTML i CSS przez MacieKap Bywalec (2,400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 502 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2021 w HTML i CSS przez kajman_Rrzeczny Użytkownik (960 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2021 w HTML i CSS przez CSSoup Mądrala (6,460 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,546 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...