• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

LG THINQ - Łączenie z urządzeniem poprzez WIFI

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,661 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez BarSki13 Obywatel (1,250 p.)
Witam,

Ostatnio w domu zostały zamontowane klimatyzatory firmy LG. Klimatyzatory można włączać i używać za pomocą fizycznego pilota do klimatyzatora, ale jest też opcja połączenia za pomocą sieci WIFi, aby za pomocą telefonu obsługiwać klimatyzator. Aplikacja na telefon to lg thinq. Chciałbym zapytać jak można połączyć się z klimatyzatorem za pomocą aplikacji. Podczas ładowania wyskakują mi wiadomości z ustawień zmiany sieci WIFI np. z domowej sieci na sieć lg i na odwrót po jakiś czasie od przełączenia. Gdy przełączę się normalnie i zapomnę sieć lg to mi automatycznie rozłącza z domowej na lg a także na odwrót. Chciałbym zapytać jak to rozwiązać i połączyć się z klimatyzatorem. Po wielu wysiłkach udało się połączyć ale nie jestem pewien w jaki sposób, gdy chciałem połączyć się z następnym urządzeniem to ładowało ale nie chciało się połączyć (było ciągłe ładowanie a klimatyzator na którym powinien migać znak wifi po pewnym czasie się wyłączał bo nie nastąpiło połączenie). Jak można się połączyć jeśli nie daje rady ? Co państwo myślą na ten temat ? Czy można to jakoś rozwiązać ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 188 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez User007 Bywalec (2,400 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 178 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 210 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez se92 Nowicjusz (120 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,532 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...