• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zmieniające się tło po wyborze emaila z listy zapisanych emaili

Object Storage Arubacloud
+1 głos
98 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2020 w HTML i CSS przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
zamknięte 15 sierpnia 2020 przez Marak123

Wie ktoś jak usunąć zmieniające się tlo po wyborze emaila z listy zapisanych emaili??

po wybraniu jednego elementu z tej listy która jest domyśla oczywiście tlo robi się białe

wie ktoś jak to usunąć??

komentarz zamknięcia: dzięki za odpowiedź
komentarz 14 sierpnia 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
To jest jakiś customowy select, czy czym jest ta lista? Pokaż kod.
komentarz 14 sierpnia 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
ta lista nie wiem czym jest bo to już było ja tego nie dodawałem to jest domyślnie w kodzie nic się nie zmienia to chyba jest z przeglądarki ja mam opere ale to chyba na wszystkich przeglądarkach jest
1
komentarz 15 sierpnia 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

Ogółem znalazłem w kodzie autofilla pseudoklase chyba która nadaje ten kolor czcionki i tła i stworzyłem tą pseudoklase nadpisałem kolor czcionki i tła za pomocą !important ale zmienił się kolor czcionki a tło i tak jest białe a ten autofill wyłączony ma background-color bo go nad pisałem samemu ze ma być transparent ten kolor ale i tak nie działa bo pobiera mi ten kolor tła nie wiadomo skąd 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

Ogółem jeżeli chodzi o autofill i zmianę koloru tła po wybraniu adresu email z wcześniej używany tak jak to jest na zdjęciu wyżej pokazane zrobiłem to tak ze po prostu nadpisałem tego autofila który przeglądarka dorzuca ja to zrobiłem w pliku css zmieniłem tak kolor czcionki i tła ale również box-shadow i dodatkowo dodałem do tych opcji jeszcze !important 

input:-webkit-autofill,
input:-webkit-autofill:hover,
input:-webkit-autofill:focus,
textarea:-webkit-autofill,
textarea:-webkit-autofill:hover,
textarea:-webkit-autofill:focus,
select:-webkit-autofill,
select:-webkit-autofill:hover,
select:-webkit-autofill:focus {
  -webkit-text-fill-color: #F0FFF0 !important;
  background-color: #1B191F !important;
  -webkit-box-shadow: 0 0 0 30px #1B191F inset !important;
  color: #F0FFF0 !important;
}

Link do tematu na stackoverflow:: https://stackoverflow.com/questions/2781549/removing-input-background-colour-for-chrome-autocomplete/23782533

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 162 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 430 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2021 w Python przez graj23x Obywatel (1,590 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 666 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2020 w Python przez graj23x Obywatel (1,590 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,558 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...