• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuje pracy jako junior

Object Storage Arubacloud
0 głosów
296 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)

Hejka mam 18 lat, i szukam jakiegoś dorobku z branży programowania, najlepiej coś z języka C/C++

Mam stronę wiem że nie jest jakaś piękna, i wiem że nie mam certyfikatu SSL lecz ona jest dopiero prototypem,

Strona oficjalnie "startuje" 1 września tego roku!

Jak macie jakieś propozycje 'zarobku' nawet prywatnie to proszę pisać mail'a na: 

Zlecenia@extrasoft.pl

 

3
komentarz 12 sierpnia 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Jezusiu... Ten gradient à la LGBT średnio wygląda. Polecam to zmienić na bardziej jednolity kolor. Z tym C++ to będzie ciężko. Mało ofert jest dla początkujących i jednoosobowych działalność. Kolega się zwinął po dwóch miesiącach niestety.
komentarz 12 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)

Co do strony to wiem, to jest jak narazie prototyp, pracuje ciągle nad tym, lecz dziękuję za uwagę!

Pozdrawiam smiley

1
komentarz 12 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
szukasz pracy jako junior a  to dopiero " strona w pracy" i takim stanie? Ooo stary czeka cie jeszcze pare lat :D pracy ... serio albo czary mary.
Żeby w jakimś stopniu prace dostać, nie wspomne już o projektach na poziomie i to nie jednym ale kilku i to zarówno od strony front- jak i servera
komentarz 12 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)
Ja nie szukam pracy, ja szukam dorobku, jakieś małe zlecenia
komentarz 12 sierpnia 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

W tytule:

Poszukuje pracy jako junior

 A potem

Ja nie szukam pracy,

Warto doprecyzować na początku o co chodzi :) 

komentarz 12 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)

szukam jakiegoś dorobku

komentarz 12 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
to uber eats, praca w sklepie ;] w taki sposób nie dorobisz- nikt raczej nie zaufa "randomowemu człowiekowi" zresztą  jak można zlecić Ci jakiś projekt, jak nie masz żadnej podwaliny pod to, żeby pokazać co potrafisz i zapewnić to że podołasz temu projektowi, zresztą działalność gospodarcza- faktura ;] to też ważna rzecz

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 12 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Jesteś studentem? Poszukaj zleceń albo wbij na jakiś serwer discorda i pracuj za darmo nad stronami, żeby wpisać je później do CV :D (taki nieetyczny lifehack). Grupki na facebooku też są dobre w poszukiwaniu szybkiej roboty.

+ jeszcze nie zapomnij o reklamowaniu się. Większość firm dzisiaj znamy przez reklamy więc dlaczego nie zrobisz swojej?
komentarz 12 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)

Nie potrafię zrobić dobrej reklamy crying

komentarz 12 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
to zacznij od nauczenia się czym jest faktura :D i rozliczenie się z skarbówką zanim zaczniesz coś robić
komentarz 12 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)
ja szukam dorobku, nie pracy jejku
komentarz 12 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
no co to zmienia? ... Wykonujesz prace, ktoś Ci płaci - robisz coś, więc za prace jest podatek ...
komentarz 13 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)
za prywatne zlecenia też jest podatek hm
komentarz 16 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
no zależy od zlecenia, ja robiłem prywatne zlecenia na koszty 1500-2000zł więc tak od tego już musiałem podatkować.
komentarz 16 sierpnia 2020 przez Official gildin Bywalec (2,820 p.)
Ah ta Polska i prawa, dzięki za odp

Podobne pytania

–2 głosów
0 odpowiedzi 566 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 206 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 1,801 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...