• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z uruchomieniem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
132 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Sobotom123 Nowicjusz (120 p.)
Dzień dobry. Potrzebuje pomocy, po włączeniu komputera pojawia się narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia. Po tym jak to przeskanuje, jest napisane, ze narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia nie może automatycznie naprawić komputera. Ktoś ma pomysł dlaczego mogło się tak stać i jak to naprawić? Pozdrawiam

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2020 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
jaki widnows, co było robione, masz kopię zapasową?
komentarz 11 sierpnia 2020 przez Sobotom123 Nowicjusz (120 p.)
Windows 7, nie robiłem kopii. Wczoraj oglądałem filmy na cda, dziś rano przy odpalaniu kompa włączyło mi się to, o czym napisałem.
komentarz 11 sierpnia 2020 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
masz płytkę z instalatorem?

nie chodzi mi puki co o reinstalację ale i narzędzia naprawcze co tam są
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2020 przez Etrigan Początkujący (300 p.)

Weź płytkę z windows 7 obojętnie oryginał czy pirat , włóż do napędu przy włączaniu komputera naciśnij F12 lub F9 żeby z boot menu wybrać CD . Jak zacznie czytać płytę to wyskoczy ci okno z opcjami do wyboru z CD , wybierasz Command prompt potem wpisujesz sfc /scannow  c:/   jak skończy to chkdsk  c: /f /r czekasz aż skończy i odpalasz komputer. Tu masz filmik przykładowy : https://www.youtube.com/watch?v=2iV1M0jcFy4 

Jak nie zadziała to fimik 2

Przywracanie systemu : https://www.youtube.com/watch?v=Zw0AOVssWj8

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 123 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 918 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 367 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez TurboSpencer Początkujący (260 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...