• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca w TTPSC dla Senior Frontend/Fullstack Developera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
554 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Tealwing Nowicjusz (120 p.)
edycja 11 sierpnia 2020 przez Tealwing

Cześć,

szukam kilku Senior Frontend/Fullstack Developerów dla firmy Transition Technologies PSC, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu.

W Polsce TTPSC ma biura w Łodzi, Kielcach, Białymstoku, Poznaniu i Zielonej Górze. W przyszłym roku planujemy otworzyć Wrocław. Jak ktoś preferuje pracę 100% zdalnie to też zapraszam :) Może kogoś zainteresuje jakiś z poniższych projektów? 

  • #1
  • Współpraca z polskim zespołem, nowe aplikacje oraz utrzymanie/rozwój obecnych
  • Praca w Scrum/Agile
  • Angular 7 lub 8 na front end
  • Java, Spring na backend
  • Komunikacja pod REST
  • Możliwe wyjazdy do Wrocławia, raz na dwa tygodnie.
  • Specjaliści dołączający do zespołu klienta

  • #2
  • Współpraca z polskim zespołem, nowe funkcjonalność do platformy klienta
  • Praca w Scrum/Agile
  • Na FrontEnd raczej React ale zdarza się też Angular. Klient ma też swój własny framework do UI
  • Java/Kotlin wsparte Spring na backend
  • Mikroserwisy
  • Preferowana chęć do pracy jako fullstack
  • Mamy całe zespoły z rolą TechLead po naszej stronie
  • Google Cloud
  • PO po stronie klienta

  • #3
  • Współpraca z zagranicznym zespołem, nowe aplikacje wspierające prace fabryk klienta
  • Praca w Scrum/Agile
  • Na FrontEnd React + mikroserwisy
  • Java/Spring na backend
  • Mamy całe zespoły z rolą TechLead/Architect i Proxy-Product Owner po naszej stronie
  • AWS
  • Angielski kluczowy

  • #4
  • Nowy klient z US
  • będziemy robili appki w javascriptowe (Node na backend, front dowolny).
  • Appki będą osadzone na Azure
  • Angielski kluczowy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;
  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;
  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

Nie podaję widełek bo chciałbym prosić, aby każdy sam wycenił swój czas.
Praca na pełen etat.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu agata.kopertowska@ttpsc.pl lub Linkedin (podlinkowany w moim profilu)

W razie pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam, Agata :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 10 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

Nie podaję widełek bo chciałbym prosić, aby każdy sam wycenił swój czas.
Praca na pełen etat.

a to dobre.... takie rzeczy tylko w Polsce.  

2
komentarz 10 sierpnia 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)
Czyli konkurs: kto zgodzi się zarabiać mniej :)
komentarz 10 sierpnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Brak widełek nie jest czym, co wyróżnia tylko polski rynek pracy. W Holandii, gdzie odbywałem praktyki, również stosuje się takie zabiegi. Jest to dość spotykane na zachodzie.
1
komentarz 10 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

@reaktywny, taki trochę konkurs na to, kto jest mniej pewny swego, albo kto jest "mało zachłanny" no serio jak człowiek z natury nie jest jakiś snob, to raczej trudno z racji skromności choćby tak wycienić siebie. 
 

komentarz 10 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
no jak praktyki w Polsce załatwiałeś na Holandie, to wiadomo zę kontrachent:) ja pracuje od lat w niemieckiej firmie i nie spotkało mnie jeszcze żeby jakakolwiek oferta nie miała OD-DO widełek, zresztą od 1,5 roku jest to wymóg formalny i możesz tego zażądać :)
Dlatego w Polscce nie chciałem pracować, bo raz że podatki za duże, to dwa  właśnie takie są kruczki :)
komentarz 10 sierpnia 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)
W Niemczech i Skandynawii rzeczywiście rzadko są widełki, ale są czasem. Na świecie są różne zasady i przepisy prawne, itd. Ale wiadomo, że wysokością zarobków zwykle chwalą się te firmy, które rzeczywiście mają się czym pochwalić :)
komentarz 11 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

Pani Agato, śmiem twierdzić, ze jak występuje Pani już pod Imieniem i Nazwiskiem
agata.kopertowska@ttpsc.pl

to raczyłbym uważać na słowa :) bo internet nie śpi i niemiłoby było jak ktoś, zgłosiłby :), że pewna rekruterka z firmy X - lekceważy  wstępnych/potencjalnych kandydatów i psuje politykę firmy.
Więc z całym szacunkiem, jak już coś oferować to rzetelnie :), a nie szukać jeleni

Pozdrawiam cieplutko użytkownik Forum

2
komentarz 11 sierpnia 2020 przez Tealwing Nowicjusz (120 p.)
Panie Wiciorny,

oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie występuję anonimowo. Anonimowy post nie byłby poważny w stosunku do potencjalnych kandydatów :)
Przykro mi, że odebrał Pan to jako atak. Nie miałam złych intencji.

Temat jest kontrowersyjny przy czym dla mnie również niewygodny i trudny, ponieważ tego typu decyzje nie zależą ode mnie.
Jak wspomniane było wyżej, Polskie prawo nie wymusza podawania widełek. W takich wypadkach pracodawca ma prawo zdecydować czy chce je upubliczniać, a kandydat zdecydować czy chce wziąć udział w rekrutacji.

Również pozdrawiam cieplutko :)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 541 wizyt
+27 głosów
3 odpowiedzi 1,593 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 392 wizyt

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...