• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Linux - nie odpala się instalator

Object Storage Arubacloud
0 głosów
256 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez KlemensGak Bywalec (2,210 p.)
Cześć,

Tak jak w temacie.

Chciałem zainstalować dystrybucje SparkyLinux na swoim kompie. Mam 38GB wolnego miejsca na dysku (obok Windowsa), Płyta się odpala normalnie, linux na płycie działa. Odpalam program do instalacji. Po wWprowadzniu danych początkowych (nazwa, partycje, czas itd), pojawia się podsumowanie i po kliknięciu NEXT program się wyłącza i nic się nie dzieje.

Co mogę z tym zrobić?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2020 przez gnu_ewm Gaduła (3,340 p.)
Sparky Stable czy Semi-rolling?
komentarz 9 sierpnia 2020 przez KlemensGak Bywalec (2,210 p.)

Sparky Stable 64-bit. Poniżej wysyłam zdjęcia jak przebiega instalacja. Po ostratnim zdjęciu po kliknięciu "next" poprostu się wyłacza instalator i nic się nie dzieje. Znowu odpalam i to samo. :/

komentarz 9 sierpnia 2020 przez gnu_ewm Gaduła (3,340 p.)
To jest stara wersja Sparkiego. Spróbuj z najnowszą wesją 5.12.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,341 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez pebrzosky Obywatel (1,160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 400 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 2,014 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...