• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Big data (Data Science) + mechanika i budowa maszyn

Object Storage Arubacloud
0 głosów
366 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez michal228 Początkujący (310 p.)
edycja 6 sierpnia 2020 przez michal228
Aktualnie będę pisał pracę inż. z mechaniki, ale zamierzam przebranżowić się na programistę, pomyślałem o big data na sgh (mgr), nie wiem jednak do końca jak ugryźć ten kawałek tortu i czy da się w ogóle połączyć jedno z drugim (programowanie + mechanika) Czy ma ktoś jakieś pomysły/doświadczenia? Ewentualnie jak przygotować się lepiej do zdobycia pracy po inż. (dodatkowe języki programowania, kursy CAD itp. po mechanice) ?  Kursy na udemy jak najbardziej wchodzą w grę, chodzi głównie o to, żeby pracodawca widząc moje CV dostrzegł coś co mnie może wyróżnić na tle innych kandydatów.  Zapraszam też na priv, jeśli ktoś miałby dobre informacje ;) Pozdrawiam!

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
Ty się wyróżnisz, kursy :D raczej nie- po bootcampach nie licz na zatrudnienie, kursy z udemy się nie wpisuje, więc generalnie to robisz dla siebie i bronisz siebie i swoich projektów .
Udemy u takie tutorialowe kursy są nic nie warte bo to się klepie na 1 kopyto :)
+1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2020 przez Clip180 Obywatel (1,460 p.)

Mam nadzieje ze znasz roznice pomiedzy "Big Data" a  "Data Science" 

https://www.besanttechnologies.com/big-data-vs-data-science 

Jezeli bedziesz widzial roznice ;latwie ci bedzie sprecyzowac co chcesz robic. Jak cos to pisz na priv

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,474 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 477 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2021 w Python przez gorgonkowa Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 442 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2020 w Python przez bbbbbbbb Użytkownik (950 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...