• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kompilator do Windows 10

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
1,695 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Szymon Szendzielorz Obywatel (1,560 p.)

Witam.
Otóż ostatnio sciągnąłem Windows 10 i chciałem także pobrać Code blocks lecz gdy pobieram i instaluje zawsze wyskakuje błąd że nie odnajduje kompilatora nieważne jaki kompilator sciagne i ustawie (czy Borland czy Visual C++ etc) zawsze to samo.

Czy wiecie może jak z tym sobie poradzić? albo znacie jakies inne programy.kompilatory ? (Visual Studio Comminuty odpada za duzo zajmuje)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 14 sierpnia 2015 przez daan Pasjonat (17,640 p.)

Upewnij się czy dobrze te kompilatory instalujesz. Ja na win 10 mam zarówno VS Community jak i Code::Blocks oba IDE działają bez problemu. Code::Blocks sciągałem z kompilatorem TDM-GCC-481 ze strony producenta http://goo.gl/5Vj2Bp.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 625 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez shou1 Nowicjusz (220 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 3,423 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez user125 Początkujący (400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 852 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez kubol1997 Obywatel (1,580 p.)

92,775 zapytań

141,703 odpowiedzi

320,560 komentarzy

62,109 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...