• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak trafiliście na to forum? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
348 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2020 w Offtop przez niezalogowany
Witam! Chciałem stworzyć ankietę, w której trzeba wybrać jak trafiliście na forum Pasja informatyki. Zapraszam wszystkich!

Pozdrawiam!
Możliwe odpowiedzi:
Poprzez rady Pana Mirosława Zelenta i Pana Damiana Stelmacha na kanale pasja informatyki (35 głosów, 83%)
W inny sposób (napisz jak) (7 głosów, 17%)

8 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Ktoś tu skrytykował mój artykuł na WebKrytyku i trafiłem tutaj przez referrery w Google Analytics.
+3 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez Clip180 Obywatel (1,460 p.)
Szukalem pomocy z c++ na studia :D
komentarz 4 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
ja to samo, tylko :D przez YouTube, a tam po kursie dawno temu tutaj ahh :C 5 lat jak nie więcej temu
1
komentarz 4 sierpnia 2020 przez Clip180 Obywatel (1,460 p.)
Na forum jestem od dzisiaj ale tak ze 4 lata temu zaczolem ogladac pasje informatyki
+3 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Znajdywałem odpowiedzi na interesujące mnie pytania, najczęściej dotyczące c++, więc założyłem konto na forum
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
C++ JEDNOCZY ludzi oj dosłownie, taka kobyła i taki problematyczny :D, że na bank był podwaliną pod rozwój tego forum jak i tworzenie
komentarz 5 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

Nauka C++ na tym forum to poważny circlejerk. Większość ludzi tu trafiła od Pana Zelenta więc nawet nie warto pytać jakiego języka się uczyć (bo na 100% przewidzisz odpowiedź).

0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Szukałem darmowego tła na stronę i akurat tak się złożyło. że film pana Mirosława pojawił się w wynikach. Naturalnie zacząłem przeglądać inne filmy na kanale, znalazłem filmy o C++, wtedy jeszcze kanał nie nazywał się Pasja-informatyki. Swoją drogą na tym forum zagościłem dużo później szukając czegoś przypadkowo w Google.
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2020 przez D35CART35 Obywatel (1,140 p.)
Przez zainteresowanie HTML, CSS i Javascript trafiłem na porady Pana Mirosława.
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2020 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Przez kanal Pana Mirosława. Tak w ogole uwazam to forum na jedno z najlepszych. Bylem na innych forach ale tam bylo dosc sporo chamskich / opryskliwych osob "Lepiej zmien hobby z programowania na cos innego". Grupy na FB sa w miare spoko ale bardzo niska aktywnosc pomimo dajmy na to 80 000 czlonkow. Ogolnie,  wedlug mnie najlepsze trio to pasja informatyki, reddit i stackoverflow
komentarz 5 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
StackOverflow? Ta strona gdzie moderatorzy z większą władzą bawią się w mini-hitlera?

Wybacz, ale SO schodzi na psy i to widać z daleka. Badania z 2015 potwierdziły to w 100%.

A to było w 2015; można się tylko domyślać jak to może wyglądać w 2020 roku.
komentarz 5 sierpnia 2020 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Pisząc stackoverflow miałem na myśli szukanie rozwiązań. Zadałem tam parę pytań i uznałem, że nigdy więcej.
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Szukałem dziwnych pytań w google i tak tutaj trafiłem po kliknięciu w jakiś link.

Ostatecznie stworzyłem konto bo przecież sam jestem informatykiem :P

Podobne pytania

+60 głosów
1 odpowiedź 2,077 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2016 w Sprawy forum przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 679 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 345 wizyt
pytanie zadane 11 września 2015 w Sprawy forum przez event15 Szeryf (93,790 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...