• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak przez przypadek zostałem programistą

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
486 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez maleinpoland Nowicjusz (150 p.)

Założyłem bloga i będę na nim pisał między innymi o karierze programisty juniora. Pierwszy wpis "Jak przez przypadek zostałem programistą" pojawił się na blogu.

WPIS - maleinpoland.pl/jak-przez-przypadek-zostalem-programista

Zapraszam również do śledzenia profili w social media:

FB - facebook.com/maleinpolandblog
INSTA - instagram.com/maleinpoland

komentarz 4 sierpnia 2020 przez Clip180 Obywatel (1,460 p.)
Jeszcze z rok albo dwa  i juz  bedziesz mid-level. Fajnie sie czytalo ale jak ktos chcial by sie dowiedziec wiecej o roli juniora to fajnie by bylo wiecej szczegolow podac. :D
komentarz 4 sierpnia 2020 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

MALE IN POLAND

Blog nie tylko dla mężczyzn

 Cóż za subtelny disclaimer. xD

3
komentarz 4 sierpnia 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)

@maleinpoland, Po co Ci instagram skoro wrzucasz tam jakieś zdjęcia stokowe? 

komentarz 4 sierpnia 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Jeszcze z rok albo dwa i juz bedziesz mid-level.

Dwa i pół do seniora laugh

komentarz 4 sierpnia 2020 przez Clip180 Obywatel (1,460 p.)
Czyli w sumie bedzie 5lat?

Myslalem ze na blogu piszez ze dopiero rok jestes ?

Moze mi sie pomylilo :D

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Hej fajna inicjatywa, ale najpierw zdobądź doświadczenie, trochę poprogramuj bo - junior to początek drogi, zostanie JUNIOREM  nie jest wyczynem, bo to jest po prostu rozpoczęcie pracy . Każdy kto nigdy nic nie robił jest jakoby : juniorem na start
5
komentarz 4 sierpnia 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

zostanie JUNIOREM  nie jest wyczynem, bo to jest po prostu rozpoczęcie pracy 

Dla Ciebie nie jest wyczynem, a dla kogoś innego może jest - nie mierz innych swoją miarą.

1
komentarz 4 sierpnia 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Dokładnie, a teraz zdobycie pierwszej pracy jest znacznie trudniejszym zadaniem niż kilka lat temu.
komentarz 4 sierpnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@Wiciorny, Mylisz pojęcia. Junior, to nie ktoś kto zaczyna, na takie osoby rzekło się mówić intern. Junior, to już pełnoprawny developer z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością. Dawkowanie tych śmiesznych przedrostków na podstawie lat doświadczenia mija się z celem. I to wie każdy, kto pracował w molochach.

komentarz 4 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
a Ty kiedy będziesz już ten "intern" ? :)
4
komentarz 4 sierpnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Jak ktoś wynajdzie maszynę do cofania się w czasie...
+1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
Kontrast jest tak niski, że od razu wyłączyłem stronę. Tekst za bardzo zlewa się z tłem.
komentarz 4 sierpnia 2020 przez maleinpoland Nowicjusz (150 p.)
dzięki za info, poprawiłem to
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Ciekawa historia. Miałeś dużo szczęścia. Mnie zastanawia tylko jedno. Jakie studia ukończyłeś,  że miałeś problemy ze znalezieniem pracy? Byłaby to dobra przestroga dla innych. :)
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2020 przez niezalogowany
Fajny blog! Bardzo ciekawy wpis! Podzielił by się Pan tym co Panu polecił szef wydziału tworzącego aplikacje? W sensie jakich rzeczy polecił Panu się uczyć.

Fajnie by było wiedzieć!

Pozdrawiam

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 583 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 426 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez bert997 Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 549 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez dawid6512 Gaduła (4,550 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...