• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed "Wypalone" pole wyszukiwania Win10 na monitorze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
192 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez PacioX Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 2 sierpnia 2020 przez PacioX

Witam mam problem polegający na tym że pole wyszukiwania windowsa 10 "wypaliło się" na monitorze. Zapytałem kolegi co o tym sądzi i powiedział że wypaliły się piksele, nigdy nie sądziłem że mogą się wypalić w jakiś wzór.Gdy podłączyłem monitor do innego komputera to problem nie zniknął, więc wiem że to nie problem z oprogramowaniem ,tylko monitora. Model monitora to ViewSonic VS15927. Wiecie może w jaki sposób mogło się to stać i czy można to naprawić? Wysyłam też zdjęcia (screenshot nie wyświetli problemu dlatego wysyłam zdjęcia z telefonu)

komentarz zamknięcia: odpowiedz

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 2 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
wybrane 2 sierpnia 2020 przez PacioX
 
Najlepsza
Wypalone piksele to tylko :D kupno nowego monitora.
komentarz 2 sierpnia 2020 przez PacioX Nowicjusz (150 p.)
Okej , dzięki za odpowiedź.
komentarz 2 sierpnia 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

kupno nowego monitora

Albo oddanie na gwarancję - jeśli jeszcze jest aktualna. 

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 78 wizyt
pytanie zadane 9 września 2019 w Systemy operacyjne, programy przez mawerty Użytkownik (800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 109 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Galll Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 967 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kupisz Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...